şükela:  tümü | bugün
  • fenerbahçe tv de çalışan spiker , geçmiş dönemde galatasaray lehine attığı twitler sebebiyle ; fenerbahçe taraftarı tarafından; fb tv'de uzaklaştırılması yönünde kampanya başlatıldığı idda edilmektedir .
  • bir galatasaray taraftarı olduğu için "ballı fener" ve "trabzonspooorr" diye yazması ne kadar normalse, fbtv'de çalışıp para kazanması da o kadar anormal olan kişi. işten çıkarılması çok doğru olmuş.

https://p.twimg.com/ayafzc2cqaegprl.png
  • bugün bu kızı savunanlar, çok değil 2 ay önce loran vayloyan'ın lig tv'den kovulması için kampanya başlatmışlardı. tarihe not düşülsün istedim.

(bkz: hayat ne garip vapurlar filan)
  • doğruysa eğer; galatasaraylı diye görevine son verilen eski fb tv çalışanı. yau milletin ekmek parası takımına bağlı mı olur? ekrana galatasaray formasıyla mı çıkmış? twitter'dan "ballı fener" falan yazmış, e biz de demedik mi semih'in son maçtaki topu muslera'nın götüne çarpıp girmeyince "ballı cimbom" diye? bunu dedik diye işlerimizden atılsak hoşumuza gider mi?

kısacası bu 12 numara twitter hesabı zihniyetidir. fenerbahçe çatısı altında işini her kim düzgün yapıyorsa yapsın takımı işinden olmasına sebebiyet veremez, vermemelidir. eğer ki yapılanma gereğiyse bu işten çıkartma elbette şirketin bileceği iştir. ancak twitter'dan bikaç kazmanın kulübü mail yağmuruna tutması ve spikerin tuttuğu takım sebebine dayalıysa da bence kabul edilemez.
  • işinden çıkarılması gayet doğru bir karardır. neticede çalıştığı kurumun en büyük rakibini açıkca desteklemiş.

ancak yine aynı sebebten yüzden hemen gstv'ye gelsin:) orada dilediği kadar tweet serbest...
  • galatasaraylı olduğu için değil sosyal medyada yazdığı bazı yazıları yüzünden işinden kovulmuş eski fbtv spikeridir.

zira şu an fbtv'de ve kulüpte alt ve üst pozisyonlarda çalışan galatasaraylılar mevcuttur.
  • çok pardon ama.. mal mısınız?

dünyanın neresinde olursan ol, gönlünün çalıştığın kurumun ezeli rakibinden yana olduğunu söylersen "kardeş sen bir zahmet soluklan da gel.." derler adama. eğer iş bankası "akbank gibi banka mı var lan, alayınız paranızı oraya yatırın" diyen yöneticisini kovamazsa ben o iş bankası'yla taşak geçerim, eminim sen de geçersin; kemal kılıçdaroğlu'nun danışmanı "oyum ak parti'ye" derse misal, 'ak partili olduğu için işten atıldı.' mı diyeceksiniz lan??

şaşıracak ne var lan bunda? kız rakip kuruluşa olan sempatisini açığa vurmuş; çalıştığı kurum da bu durum karşısında onunla birlikte çalışmama hakkını kullanmış ve sen de gelip 3 gram beyninle ahkam kesiyorsun ya... vela havle.

son olarak : siyah ulan !
  • bir yerde çalışmak; o çalışılan yerle ilgili sorumlulukları da beraberinde getirir. kimsenin aleni şekilde işverenini kötüleme, işverenin rakibini yüceltme hakkı yoktur. sadece bu sebepten ötürü bile sorumsuzluğunun karşılığı olarak işten çıkarılma gibi bir durumla karşılaşması normaldir. hatta bundan sonra kendisine iş verecek kişi/kurumlar da cv'sinde sorumsuz davranış bulunan bir kişiyi işe alırken iki kere düşüneceklerdir falan filan.

ancak; bu memlekette aldığı para kursağında kalsın diye bir insana beddua eden ve bunu sadece kendi tuttuğu takımı desteklemediği için yapan insanlar var ya; ha işte bu kişiler yüzünden havadaki oksijen, yerdeki su azalıyor ona üzülüyorum.
  • fb tv'de calismaya baslamadan evvel atmis oldugu tweetler nedeniyle kovulan.

yani hem fb tv'de calisip, hem de fb'ye sallamisligi ayni donemde gerceklesmiyor. amatorluk etmis gecmisteki tweetlerini silmemis, birkac zehir hafiye retweet yapinca tanrilar kurban istemis.

adi tumer metin olsaydi, gecmisinde fenerbahce'ye kufur etmis olsa bile ekmek yerdi.
  • loran vayloyan ile karşılaştırılması oldukça saçma olan kadın. evet ben de bu tarihe not düşülsün istiyorum zira bu kızın hedef gösterilen nedenleri işe başlamadan önce yaptığı şeyler. yani işi devam ederken yaptığı bir şey değil. halbuki loran vayloyan olayının nasıl geliştiğini herkes iyi biliyor.

dediğim gibi, tarihe not düşülsün. he bu arada bir ara tt arena inşaatında çalışan fenerli bir adam vardı. kovulmuş hani fenerli diye. hani hepimiz karşı çıkmıştık, bunun düpedüz saçmalık olduğunu söylemiştik. hadi bunu da tarihe not düşün de ben de gidip bi yemek yiyim. bays.