şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: damien comolli) ' nin yardımcılığına yapmış olan hanım.
    ajanslara düşen havadise göre görevine son verilmiş.
    haber
  • fenerbahçe sportif direktörü yardımcısı. bugün görevine son verildiğini öğrendik.

söylenenler hakkında net bilgim olmasa da; birileri bir sahte hesaptan bilgi sızdırdığından dolayı demekte, diğerleri de comolli'nin twitter hesabı açma fikrinin kendisinden olduğu.

öncelikle çok iyi olmasa da şahsını tanırım. barcelona gibi kulüplerde lisanslarını tamamlamış, oldukça iyi eğitimli ve tribünün içinden gelen bir kadındır. gerçekten bulunduğu mevkiyi hakeden bir insan-idi.

bilgi sızdırdığına zerre inanmamakla birlikte, müdürü comolli'nin talebi ile comolli adına twitter adresi açıp oradan paylaşım yaptı ise de suçlu kendisi değil müdürü olan "deymın"dır.

velhasıl.
    üzüldüm. geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum buradan da.
    umarım bir gün tekrardan hakettiğini bulur ve görevine iadesi sağlanır.

edit:
    yaşa fenerbahçe!
  • az çok tanıyan biri olarak hayırlısı olmuş diyorum.

müthiş profesyonellik, kurumsallık masallarıyla gelip aziz'den daha beter yönetilen bir kulüpte boşu boşuna emek veriyordu.

en hayırlısı oldu bence.
  • uzun yillar once tanıştığım, iyi bir fenerbahceli. şeytanın avukatlığını yapayim, biri günah keçisi ilan edilecekse en güzel adaylardan. fenerbahçe'ye zarar vermemek için susar çünkü. başarısız bir adamin yardimcisi olmak gibi bir şanssızlık yaşadı. tribunlere geri döner olur biter.
  • arkadaşlarına yada kendine söyle... yönetimi eleştirmeyin kuşlar haber verir sonra...
  • fenerbahçeliliği hakkında hiçbir şüphemizin olmadığı, kulüpte görev alma haberine zamanında sevindiğimiz, ayrılığına da üzüldüğümüz insan. fenerbahçe, aşkla çalışan bir taraftarıyla profesyonel olarak çalışma şansını yitirmiş oldu. herkes için en hayırlısı olsun.