şükela:  tümü | bugün
 • kendisi en fazla "bacıdan sorumlu devlet bakanı" olabilir.
 • yaptığı açıklamada sanki kendisini anlatmamış da, "muhafazakar siyasetçi nasıl olur, görüşleri nelerdir, özetleyiniz" sorusuna cevap vermiş gibi duruyor. eşcinselliğin hastalık olduğuna inandığını söylüyor (hastalık olduğuna inanmak!? inançla mı belirliyoruz hastalıkları?), kadın haklarını savunan stk'ları "aşırı" buluyor, mübadele sonrası evlerine yerleştirildikleri rumların değil ama o evlerin azalmış olmasına üzülüyor, kurtlar vadisi dışında dizi izlemiyor ve en büyük idolü margaret thatcher. aman allahım, kabus gibi yahu! ben muhafazakar siyasetçi tipini karikatürize etmeye kalksam bütün bunları arka arkaya dizemezdim valla, bravo.
 • türkiye cumhuriyeti tarihindeki en başarısız bakanlardan biri olarak siyasetin tozlu raflarındaki yerini almıştır
 • eşcinseller hakkındaki son sözleri sebebiyle uluslararası bir toplantıda, italyanların önünde protesto edilmiştir. işte tam o esnada, içimde bulunan bir miktar yağ sıvılaştı lan.
 • dünya sağlık örgütü’nün araştırmasına göre cinsellik yaşının 13’e kadar düşmesinden dolayı bir ebeveyn izleme kurulu oluşturmak istiyormuş. "şimdi 0-18 yaş arasındaki insanı çocuk kabul ediyorsanız, 13 yaşı cinsellik yaşı olarak kabul ettiğinizde, bu, çocuk pornografisine girer" diyor kendileri.

  bence bu konuda önce bi cumhurbaşkanı'na danışmasında yarar var.

  (bkz: 30 yaşındaki adamın 15 yaşındaki kızla evlenmesi)
  (bkz: cumhurbaşkanı'na hakaret)
 • kendisi tv dizilerinden sadece kurtlar vadisi'ni izliyormuş.. peki neden?

  çünkü, verilen mesajlar ilgisini çekiyormuş..

  yahu biz burdan gençlerin siyasi mesajları bu dizilerden almasının yanlışlığını konuşurken, kadın ve aileden sorumlu devlet bakanı bu diziden mesaj alıyorsa vah bizim halimize arkadaş..
 • parti disiplini içinde bir açıklama yapmıştır aliye hanım. akp kadrolarındaki hemen hemen herkesin düşündüğünü söylemiştir. evet akp eşcinsellerin topluma zararlı hastalar olduğunu düşünür. bu ahlaksız ve hasta insanlarla mücadele edilmesi gerektiğine inanır. o yüzden akp idaresi eşcinsel derneklerini ahlaka aykırı görüp kapatmıştır. bunda şaşılacak bir şey yok.

  kadın dayak yerken sus, küçük yaştaki kızlar zorla evlendirilirken sus, okula kızlarını göndermeyenlerin sırtlarını okşa, kadına karşı şiddete tepki gösterenleri aşırılıkla suçla, ailenin kutsiyetinden dem vur, erkekler yemek yerken kadınları başka masalara tek başlarına mahkum et, enseste karşı çıkma, sonra da eşcinseller hastadır. tekrar tekrar tebrik ediyorum, türk sağı çok demokrat rerörö.