şükela:  tümü | bugün
 • alaylı moda tasarımcısı ve çilek mobilyanın sahibinin kızı. adıyla aynı adı taşıyan bir de markası var. her ne kadar birebir alıntı yaptığı modeller olduğu da söylense, takdir edilesi işler çıkarıyor. tek sorun ürünlerindeki fahiş fiyatlar.
 • ürünlerinde gerçek kürk kullanan modacı
 • kürk detaylı parkaları için kaç tilki katletmiştir acaba? üstelik instagram hesabından görüldüğü üzere bir de köpeği var. merak ettiğim acaba o tilkilerin köpeğinden ne farkı var? o tilkiler acıyı hissetmiyorlar mı? köpeğimize sesimizi yükseltemezken tilkileri kürkleri için canlı canlı yüzmek ne demek? malesef insanımızın çıkarı söz konusu olduğunda gözü başka bir şey görmüyor.
 • ürünlerinde gerçek tilki kürkü kullanildigi bizzat kendi web sitelerinde yazan marka ve marka sahibi. üstelik kendisinin de bir köpeği varmis, kendi köpeğinin derisini yüzüp parka kapşonuna süs yapsalar ne hissederdi acaba? üstelik kürk cinayetiyle ilgili instagram sayfasina yazilan tepki mesajlarini da dikkate almayi birakin tek tek siliyorlar. bir gün herkes gercek kürkün statü veya kalite degil de gerçek bir vahset oldugunu anlayacak ama o zamana kadar giden canlar gittigiyle kalacak.. bunun bir alternatifi olarak peluşu var goruntusu de bire bir ayni, neden sunisi varken bir cana kiymak daha revaçta olur aklim ermiyor.
 • kendini de bensu soral'ı da yakmış modacıdır. yazmayayım dedim dayanamadım. cannes da resmen bensu soral'ı sabote etmiş.
  entarilere gel:(
  off:(

  hanımefendi göz var izan var iş sadece tasarımda bitmiyor maalesef:( beyaz elbiseyi saç makyaj kemer ve tasarım bi nebze kurtarmış. ama inan, azıcık dikiş bilen ben yapsam o kadar olur onun da dikişleri potlukları.
  yeşil olanıysa saç ve makyaj da kurtaramamış. kaşıkçı elmasını boynuna taksa o bile kurtaramazmış gerçi. aliexpressten mi sipariş verdin allaaaseen o nasıl elbise? dikişlerin potluğundan mı, kumaşın berbatlığından mı, kalıbın yamuk yumukluğundan mı, kızın üzerine oturmamasından mı bahsedeyim bilemedim. en iyisi hiç bahsetmeyeyim:( instagram butiklerinden alınan bi elbiseyle gitse bu kadar rezil olmazdı valla.
  bi de böyle kırmızı halı kıyafetlerinde tasarımı kötü ve demode elbiseler çok oluyo ama en azından düzgün dikilmiş oluyo. mesleğini, terzilerini, mesleki görüşünü bi daha düşün istersen sayın selma çilek. bu kadar insan modadan anlamadığı için veya seni kıskandığı için berbat yazmıyorlar orda burda her yerde. birçoğu tasarımcının sen olduğunu bilmeden yorum yazmış zaten diğer instagram sayfalarına. sana yazanların hepsi de kötü kalpliliğinden yazmadı emin ol. silsen de yorumları, arkadaşların kötü yazanlara kıskanç diye saldırsa da gerçek bu. üzgünüm.
  ekleme: abooovvv bensu soral'a giydirdiği kırmızı tulumumsunun çok benzeri de daha önce bi tasarımcı tarafından emma watson'a giydirilmiş meğersem.emma
  bensu
 • bir zamanlar başı kapalı olduğu iddia edilen, babadan torpilli sosyete terzisi.