• (bkz: başkası adına utanmak)
    yal'ak üstelik yard.doç. şu diplomaları seyyar tezgahta mı sattırıyorlar. insan gerçekten şaşırmadığına üzülüyor.
  • boş teneke gibi çok ses çıkarıp doğru düzgün bir şey söylemeyen, torpille yard. doç. olmuş akademisyen.

sözlükteki aktrollerin bile daha mantıklı söylemleri var.
  • (bkz: seni çılgın mürteci)
    kim lan bu keltoş. adam, "herkes tacizden bahsediyormuş ama küçük çocuklar dizilerde oynatılıyormuş, dansöz kıyafeti giydiriliyormuş, bunun suçu da chp'nin imiş" dedi. yani sanırım böyle şeyler söyledi, bilmiyorum belki ben öyle anladım. adam ağır saçmaladığı için, hangi konuda zırvaladığını dahi anlamadım.
    (bkz: taş yok mu taş)
  • sen böyle cahil ve uyuz ol sonra kalk bi de nasıl olduysan yard. doç. ol insan gerçekten hayret ediyor bari televizyon programlarına katılma.
    ses tonu ve konuşma üslubuna hiç girmiyorum bile.
    kanal değiştirme sebebi.
  • sokak ağzıyla goy goy yapan, ucuz manüpilasyonlarla iktidara sinyal çakan yeni nesil bilim canlısı. rasim ozan kütahyalı'nın kel olanı. uzmanı olduğu (!) bilim dalına ilişkin en ufak bir kelam etmiş değil. zaten çok matah bir adam olsa 2-3 öğrencisi gelir burda yazardı. muhtemelen twitter'da trollük yapıyordur.
  • yeni türkiye'de diplomaları biat üzerinden dağıttıklarının ayaklı delili. kızmakla acımak arası gittim geldim izlerken.
  • istanbul medipol üniversitesi'ne kaydolmama gerekçesi.

(bkz: yandaş)
  • 2016 yılında üniversitelerimizin eğitim seviyelerinin bulunduğu noktanın canlı örneğidir.
  • once yargi ve emniyetteki tasfiye operasyonlarindan bahsetti, sonra buyukelci suikastine girdi, oradan fason teror orgutleri diye bir kavram cikardi, ondan sonra butun teror orgutleri markadir, hepsi ayni yerde (çin gibi) fason üretilip bu markalarla etiketleniyor dedi, sonra bu fason orgutlerin cikis yerini sovyetlerin afganistan isgaline bagladi, oradan irak ebu gureyb hapishanesi iskencelerine gecti...

takip etmekten yoruldum, sıkıldım, ama en kötüsü de bu adamın öğrencileri varsa cidden üzüldüm onlara. mantık yürütme ve mantıksal bir çizgide konuşma yeteneği neredeyse yok gibi. böyle programlara çıkmadan önce çok daha fazla çalışması gerekiyor. bir akademisyene yakışır şekilde söylediği bütün iddiaları tek tek doldurması, birbirine sıkıca bağlaması ve biraz da belagat yeteneğinin olması gerekirken, böyle komplo teorisi kitapları okumuş bir esnaf edasıyla birbiri arkasına gerçek, yarı gerçek ve hayalleri sıralaması tam bir düş kırıklığı.
  • bunun verebileceği eğitimi ben 17 yaşımdayken verebilirdim. o derece saçmalayan bir adam.
hesabın var mı? giriş yap