şükela:  tümü | bugün
 • 1989 doğumlu akp konya milletvekili.

  tam bir nargile kafe modeli olmakla beraber. ömrü boyunca 3 lira para kazanmamış. üst üste 3 kelimeden oluşan cümle kurmayı bile beceremeyn üstelik de kendine hayrı olmaktan aciz bu arkadaşın konya halkına nasıl bir hayrı olacak acaba o da ayrı bir merak konusu.
 • insanları tanımadan yargılamak ne güzel.

  nargile kafe modeli olmakla nitelenen kişi itü inşaat mühendisliği mezunu. ömrü boyunca 3 lira para kazanmadığına dair fikir neye göre nasıl elde edilmiş bilmiyorum ama okuldan mezun olduktan sonra konya'da kendi firmalarında takılmak yerine istanbul'da bir şantiyede saha mühendisliği yapıyordu. üst üste 3 kelimeyi klavyeden bile yazamayanlarca eleştirilmesi de ayrı bir ironi.

  her ne kadar siyasi fikrimiz aynı olmasa da şimdiye kadar bir yanlışını görmedik, siyaset insanların çok çabuk bozulduğu bir çukur, umarım kendini bozmadan ilerler.
 • sizin ben olmayan vizyonunuzu seviyim.

  (bkz: inşaat mühendislerinin şantiyede çavuşluk yapması)
 • konya halkına nasıl faydası dokunacağını bilemem, onu zaman gösterecek ama tanıdığım en efendi, ağırbaşlı ama kasıntı olmayan insanlardan biri. şimdinin milletvekili.
 • akp konya milletvekili. nasıl milletvekilliği yapıyor, yapacak bilemem.

  kendisini şahsen tanırım, merhabamız vardı ama okul bittikten sonra görüşmedik. çok iyi bir insandı. mütevazi, aklı başında, saygılı, terbiyeli ve çalışkandı.

  umarım bozulmamıştır, üniversitedeki selman gibidir. yolu bahtı açık olsun ve tipik akplilere benzemesin.