şükela:  tümü | bugün
  • hukuk devletinde hukuksuzca içeride tutulan bir insanın hakkını savunmayı sırf siyasi gerekçelerle götünden anlayan bir maldır. gerçi sadece aktroller değil bunu yapan ama neyse. kendilerine önerim şu soruyu kendilerine sormalarıdır:

"madem bu adam hüküm giymiş bir suçlu, nasıl oluyor da cb adayı olabiliyor?"

böyle düşünmeme sebep olan muharrem ince'nin twitinin altına gelen cevaplardır, işte o tweet. *

edit: bu destekçi arkadaşlar hayatlarında en az bir kez "hukuk hepimize lazım" demedilerse hiçbir şey bilmiyorum.
  • (bkz: aponun heykelini dikeceğiz) o heykel götüne girsin. çokta sikimde değil yani tayyip amına koysun selonun. hukuksuzmuş böyle körlük görmedim ben.

not: psst! oylar inceye
  • en güzel sözde hukuksuzluktur. yemek bile vermesinler bunun gibi terörist orospu çoçuklarına...

not: akşener
  • normalde aday bile olmaması lazımdı bu terörist sevicinin. var bir hukuksuzluk. lan bu herifin kardeşi dağda terörist amk var mı ötesi? ince'nin de tarafını net tutması lazım. bu pkk'lılar o kadar alçak ki çıkarları için bile gerekirse türk bayrağı sallar, dost görünür arkandan vurur. bunu pkk'lı esnaflarda çok gördüm bilmezsiniz tabii. adam dükkanına türk bayrağı asmış bir ara gittim adam fırıncı etliekmek yaptırmak için gitmiştim o zamanlar 2015 seçimi filandı her halde seçim konusu açıldı. hadep'e oy verecem selo başgan adım adım büyük zafere götürüyor kürtleri bu fırsat ilk defa elimize geçti filan dedi. bende sordum ne zaferinden bahsediyorsun gardaş dedim. kuzey parçamızın zaferi dedi. zaten ben çaktım ne demek istediğini. içi vermemiştim zaten yarrağımın başını alırsınız dedim bir iki küfür ettim çıktım. arkamdan kürtçe bir şeyler geveledi 1 hafta sinirli geçirdim o dönem. aklıma molotof yapıp dükkanı sikip atsam mı yoksa pompalı ile amlarına koysam mı diye düşündüm o dönemler. bir pompalı tüfek alacak kadar param vardı yaşımda tutuyordu. neyse siktir et dedim bunlardan önemli bir farkımız var biz şiddetten beslenmeyiz bunlar beslenir dedim kendi kendime. demem o ki türk bayrağı sallamaları bile samimiyetsiz bu heriflerin alçaklık kanlarında var. çözüm sürecinde akp kandırıldı bari chp kandırılmasın diyeceğim ama chp çoktan kandırılmış zaten.