şükela:  tümü | bugün
  • bir yutubır yu es ey den bağlanıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=xxqgjod4fio
  • malazan evreninde geçimini undead'leri ootooloo enfeksiyonuyla güzelleştirerek sağlayan bir karakterin adaşıymış kendisi.
  • benim mesajlarıma cevap vermeyen ve kalbimi kıran youtuber. genellikle amerika'da okumak hakkında aklımızda oluşan birçok konuyu ve sorunu videolarında cevaplandırmaya çalışır. ayrıca gözlemlediğim kadarıyla cana yakın ve sevecen bir kişiliği var. severek izliyoruz seni adel.

edit: mesajlarıma cevap verince beni en az mutlu şirin kadar mutlu yapan youtuber :) peşin hüküm vermemek lazımmış.
  • bir şey anlatırken olur da devamı gelmezse "öyle" diyerek kesiyor ya; çok seviyorum. bana çok doğal geliyor. kendisine buradan selam gönderiyorum.
  • daha fazla takipçi lazım. hadi pamuk eller youtube'a ekşiciler.
  • takipçi isteğinde bulundu. ben de buradan duyurarak elimden geldiğince destek olayım. kendisi çok tatlış bir youtuber. hem aranızda abd ile ilgilenen varsa bir çok videosu var. san francisco'da yaşıyor uzun bir süredir. takipçileriyle arkadaş gibidir. ben de takipçiydim, aynı zamanda arkadaş gibiyiz. yani hiçbir yoruma cevap vermeyen kasıntı youtuberlardan sonra size çok samimi gelecek.