şükela:  tümü | bugün
 • cemşitist yazarlar aşağıda editlediğim sorulara cevap verirse sevinirim. (cevabb veremediler)

  gece gece yine sinirlerimi hoplatmış karakterdir.

  sen haksızsın cemşit ve sana laflar hazırladım.

  bilmeyenler için hatırlatayım. bu cemşit, el kadar bebesiyle sokakta kalmış kadının mağduriyetinden faydalanmış, imam nikahlı emzikli kadını ayartmış, dışarıdan iyi görünen ama aslında sinsi içten pazarlıklı herifin tekidir.

  asya'ya da ilyas'a da kızamıyorum. her ailede olur böyle sorunlar. ilyas'ın sarışın karıya gitmesi ne kadar yanlışsa asya'nın o kamyoncuların laf edeceğini bile bile ilyas'ın patronuyla konuşmaya gitmesi o kadar yanlıştı. fakat dediğim gibi karşılıklı hatalar yapıldı. oturulur, konuşulur, halledilir.

  zaten bu karaktersiz cemşit adam olsa sevenlerin arasına girmez. fırsatçı şerefsiz ya bak nasıl sinirlendim yine. bi de "kocası olduğunu bilsem eve getirir miydim? evet getirirdim yaralıydı" diyor. bak bak bak. ulan sen kimin karısını kimden saklıyon ite bak. allah indinde ilyas ile asya hala karı koca zaten sana noluyo kıytırık bi belediye başkanının kıydığı nikahla artistleniyorsun. ne anasından istedin ne bir şey yaptın. ilyas gözünü kararttı asya'yı kaçırdı. asya'ya da kırgınım aslında. "sevgi emekti" diyor. bu ilyas seni afedersin eli şeyinde mi kaçırdı. kolay mı kız kaçırmak bu devirde allah aşkına.

  neyse netice itibariyle cemşit karaktersiz, fırsatçı, milletin karısına kızına tasallut eden itin tekidir.

  <3 ilyasya <3

  son olarak küçük samete de iki çift laf etmek isterim. sende kime çektin bilmiyorum ama elin adamı kıçıkırık bi salıncak yaptı diye, mandolinle iki türkü çığırdı diye baba baba diye yaltaklanan serserinin tekisin. insanda biraz utanma olur. anan belli baban belli. gevşek sıpa.

  zaten bunun da ne mal olduğu belliymiş geçenlerde baktım ameliyatla kadın olmuş taş gibi. kenan imirzalıoğlu'nu da buradan kutlamak istiyorum. prim vermedi samet serserisine helal olsun deli yürek.

  soru editi: sizin şu karakter timsali cemşit'iniz hakkında cemşitist yazarlara bir kaç sorum var.

  soru1: asya'yı türkan şoray yerine ayşen gruda oynasaydı cemşit efendi yine asya'ya samet'e iyi davranır mıydı?

  tabiki hayır. çünkü cemşit karaktersiz itin teki.

  soru2: cemşit efendi asya'yı ilk gördüğünde ne kadar güzel bir kadın tek başına ne işi var diyor mu? diyor. çocuğu görüyor mu? görüyor. evli olduğunu tahmin edebilecek zeka seviyesine sahip mi? gayet tabi. peki büyün bunları yapan cemşit'i oynayan oyuncu yerine tecavüzcü coşkun olsaydı ne düşünürdünüz?

  tabiki cemşit adamdır diyen tek kişi çıkmazdı.

  soru3: samet'in büyüyünce cinsel bunalım içine girip deliyürek kenan imirzalıoğlu'na hallenmesine müteakip yanında ustaağğğ diye dolaşan adını hatırlayamadığım bıyıklı adamla evlenmesinde cemşit'in kusur oranı nedir?
 • yuru git len..

  bin tane ilyas olacagina bir tane cemsit olsun basimizda..
 • cemşit kadar adam gibi adam yoktur orada. ilyas piçinden çok daha iyi biri olması ortamlarda cemşit kıskançlığına sebep olmuş. ha bir de ilyas piçinin yaptığı rezillikleri meşru kılmak bir kısmın hoşuna da gidiyor.
 • sevgi neydi? sevgi emekti.
  aşk ilyas'tı sevgi ise emekti, yok sevgi cemşit'ti.
 • bazı arkadaşlar tarafından anlaşılmamış konudur.

  ben demiyorum ki ilyas hatasızdır. hatasız kul olmaz lakin ilyas'ın hatasının olması çemşit'in fırsatçı biri olduğu gerçeğini değiştirir mi?

  birazcık empati yaparsanız daha kolay anlaşılacaktır. eşinizle aranız bozuk diye boşlukta olduğunuz bir anda ilginiz sarışına kaydı. sonra pişman oldunuz bi baktınız eşinizi karaktersizin biri ayartmış. ne hissedersiniz?

  cemşit adeta kuzu postuna bürünmüş bir kurttur. sinsidir. meriç' tir.
 • sevgi neydi? sevgi meriçti. sevgilinin boşluğuna denk gelip halellenen meriçtir cemşit.
 • asil tendonu tupturu' nun da belirttiği gibi cemşit meriç'tir. yazar arkadaşa buradan teşekkürlerimi sunuyorum.