şükela:  tümü | bugün
  • survivor 2017 yarışmacısı milli atlet.
    yine kendisi gibi milli sporcu olan eşref apak'in eşidir.
  • şimdiye kadar survivor'da gördüğüm ilk zeki, çevik ve ahlaklı sporcu.

hayret, acun normalde sporcunun şirret, çevik ve karaktersizini sever.
  • sporcu gibi sporcu. centilmen, başarılı, yarışını önde bitirmeye konsantre, kendi işinde gücünde vs. kazandığında sevinirken rakibe bulaşmıyor.
  • survivor'a katılmadan önce ocak ayı başında eşref apak'dan boşanmış olan milli sporcu.

link
  • ilk bayrak yarışında "en iyi yaptığım şey" dediğinde sempatikliği bence uzaya çıktı. hem sempatik, hem başarılı, hem düzgün insan.
  • finale kalirsa 3 oy garantisi var. umarim kazanir.
  • survivor 2017'nin tartışmasız parkurda en iyi performans gösteren kadın yarışmacısı diyebilirim. aynı zamanda çok karakter sahibi. survivor'dan ikinci bir kadın şampiyon olacaksa sema apak olmalı.
  • başlarda egosuz ve kaliteli görünen ama gün geçtikçe kendisini ve berbat tavırlarını görmeye başladığımız survivor yarışmacısı . oyun kazanıyorum hepinize laf ederim tavrı ve sürekli herkese benim onun boyu kadar oğlum var demesi , kıskanıyosun kızaaam beni nagihan kadar itici . kendisi 1985 doğumlu olmasına rağmen 1988 doğumlu sabriye için benim onun kadar oğlum var demiştir.
  • survıor'da kundakçılarının oyuna gelmiş, kendiside hayatı boyunca ezik karekterler arasında yer aldığından son derece eminim. milli olmak sanırım size doğruluk getirmemiş.
  • 85 doğumlu olduğuna inanamadığım sporcu. ben nedense 40 falan sanıyordum.