şükela:  tümü | bugün
  • yrd.doc.dr unvanı ile istanbul üniversitesi 'nde psikoloji dersleri verir.
    şahsen tanımıyorum fakat ders videolarından gördüğüm kadarıyla pek sevimli geldi kendisi.
    sınıfında bulunmayı isterdim.
  • bizzat tanıdığım ve sevdiğim bir hocadır. dün psikoloji günlerinde tolga yıldız'la döktürmüştür. dersine girdikten sonra mamafi ve bilahare kelimeleri üzerinize yapışır. fıtk fıtk, efendime söyleyeyim, ay öyle olur mu gibi söylemleri vardır. beni benden alır. oğluyla ilgili hikayeleri dersi şenlendirir.
  • istanbul üniversitesi auzef'te psikoloji dersleri veren hoca. çoğul eklerini uzatarak konuşması kulaklarımı kör ediyor.
  • yüksek lisans derslerimin bilişsel ayağını temellendiren kişi. istanbul üniversitesi'nde psikoloji bölümü öğretim görevlisidir; ama kendi tabiriyle milyon tane işin de insanıdır. saygı duyuyorum kendisine, sadece verdiği ödevlerin orijinalliği bile öğrenmenin ne kadar genişletilebileceğini gösterir. benim için en tatlı anlardan birisi de iltihaplanan parmağımı görünce, "allah iyiliğini versin, bu vakte kadar nasıl bir şey yapmazsın ya" diyerek ayıplaması ve eczaneye yollatmasıdır. öğrencilerini sadece bir öğrenci olarak görmez, nitekim sadece bu bile kendisini akademisyenlikten fazlasına sahip olduğunu gösterir.