şükela:  tümü | bugün
  • çarşı bir başka taraftarlık kitabının 25 yaşındaki yazarı. kocaeli üniversitesi siyaset ve sosyal bilimler bölümünde hazırladığı master tezi çarşı üzerine olmuş ve sonuçta bu güzel kitap çıkmış.
    okuyun, okutturun...
  • elinin hamuruyla klişesinin ötesinde işlere imza atan ve sporun içinde kenisine hatrı sayılır bir yer bulan spor insanı. kendisini önce çarşı'ya akademik bir ayna tutan başarılı çalışması ile tanıdık, sonrasında beşiktaş'ın pazarlama departmanında gördük. böyle başlayınca hikaye, devamının da sporla dirsek teması halinde olması kaçınılmazdı tabi, öyle de oldu. şimdilerde ülkenin spora en çok yatırım yapan firmalarından birinin spor pazarlaması departmanında o stad senin, bu salon benim koşturuyor. ha bunca koşturma içinde "bir akşam da evime gidip yemeğimi yapayım, hanım hanımcık oturayım" demez mi insan, demiyor arkadaş, ne diyeyim, iyi(ye) koşmalar dilerim...
  • yayımlanan 3 kitabı sırası ile; çarşı, bir başka taraftarlık, yakarız bu gezegeni, 3f futbol, fado, fiesta olan beşiktaşlı yazar. aynı zamanda sözcü gazetesinde spor yazarı.
    yoğun çalışma temposuna rağmen yine de sokak hayvanları için elinden gelenin fazlasını yapacak kadar güzel kalpli bir can.
    *