şükela:  tümü | bugün
 • broşüründe tiyatroya gelen iett otobüs numarası yazar. sırf bu yüzden candır.
 • yıllardır cimri oyununu defalarca izledim. ancak " semaver kumpanya " oyunu gerçekten iyi oynadı demeyeceğim, mükemmel oynadı.
  her oyuncuyu tek tek yorumlamam gereksiz hepsi işinin ustası.
  56 yaşıma sayısını bilmiyorum bin belki iki binin üzerinde oyun izledim. ancak frosine rolünü oynayan oyuncunun hakkı tam verilmeli bence. bu derecede sahnede role hakim olmayı yıldız gibi parlamayı nisa serezli ve toto karaca ' da görmüştüm.
  harpagon rolündeki sanatçıyı bence geçmişten moliere izlemiş cimri' yi ondan sonra yazmıştır.
  çok övmeyeyim dedim ama her oyuncu rolüne tam oturmuş o kişilikle bütünleşmiş.
  bence cast muhteşem, oyuncular harika, üstelik biletler çok ucuz.
  tek sorun frosine' nin sahnede iştahla yediği o portakal yok mu resmen aşerdim arkadaş. bu kadar mı güzel oynanır? say ki portakalı ben yedim. şahsi fikrim çıkışta bir stand kurup izleyicilere nikah şekeri gibi birer portakal verseler çok güzel olur. bizde dün gece oyun sonunda sırf portakal almak için açık market, manav aramazdık daha iyi olurdu.
  evet izleyin, izletin pişman olmazsınız...
 • dün akşam 5. nilüfer tiyatro festivali kapsamında kuşlar isimli oyununu izleme şansımız oldu pek şükür. izlerken gülmekten gözlerimizden yaş getirdiler. amatör bir tiyatro takipçisi olarak bir oyunda bu kadar güldüğümü hatırlamıyorum. hem enerjilerine hem de performanslarına hayran bırakıp oyun sonunda, o yorgunluğa rağmen bir de tatlı tatlı sohbet ettiler sağolsunlar.
 • sonunda bir oyunlarini izleyebildim. tahminimin cok cok otesinde bir mukemmellikteydi. oyuncular harikaydi, oyun harikaydi. tekrar tekrar izlemek istedim. duygular cok yogundu ve harika bir sekilde yansitildi. gercekten tebrik ediyorum gercek oyunculuk neymis gormus olduk.
 • bir müddet dahi olsa size yeni bir dünya verebilirler. iyidir.iyiden fazlasıdır.
 • yeni oyunları bir infazın portresi 'ni 26 (prömiyer) - 27-28-29 aralık'ta çevre tiyatro'sunda
  sahneye koyacaklardır. aşırı merak uyandırması zamanın geçmesini zorlaştırmaktadır. oyunun detayları henüz web sitelerine konmamıştır...
  alkışınız bol bol olsun.

  biletix'ten biletleri temin etmeniz mümkündür.
  http://www.biletix.com/etkinlik/ntce5/istanbul/tr

  oyuncular ise sibel altan, hakan atalay, sarp aydınoğlu, sezin bozacı, merve dağlı, merve dizdar, serkan keskin, mustafa kırantepe, yavuz pekman, volkan sarıöz, serkan tınmaz, elif ürse, sabahattin yakut
 • kapısından her girişimde, her bir üyesini gördüğümde gözümün parladığıdır. kelimelere sığdıramadığım, kalbimi gümgüm attırandır.
 • titus andronicus'a geçen sezon ara vermişlerdi. aralık'ta, yenilenmiş kadrosuyla tekrar sahneleniyormuş. prova gününden paylaştıkları fotoğrafta nadir sarıbacak'ın olmaması, yeni kadroda da olmadığını gösteriyorsa bir burukluk olacak; ancak alican yücesoy ve mehmet cihan ercan'ı görmek sevindirdi. oyunun tarihleri sitelerinden duyurulacakmış.
 • chamaco bize bi kez daha isptaladılar ki en aptal eden tiyatrodur kendileri. istanbulda oyun seyretmenizi zorlaştıran bi tiyatrodur ayrıca. başka bi yere gidesiniz gelmez. hem bu kadar sert hem de bu kadar seker gibiler. herkesin öğrenicek bişeyleri var bu tiyatrodan.
 • onikinci gece'de sergiledikleri performans o kadar başarılı, oyun o kadar eğlenceli ki, insanın konu açıldıkça herkese önermekten kendini alamadığı tiyatro topluluğu.