şükela:  tümü | bugün
  • byron scott ile yildizi bir turlu barismayan basketbolcu. tamam erken ve gereksiz faullerle basliyor maca belki ama adama sorarlar bi mac ilk bes baslat, diger mac hic oynatma insanda motivasyon mu kalir diye? ayni boku scott skiles ersan icin yapti uzun zaman, bogut sakatlandi da takimda yerini buldu ersan. scott onu da yapmiyor, varejao sakatlandi adam surekli bi rotasyon pesinde. ilk bes baslatiyor, sonra ikinci yari hic oyuna sokmuyor. sorunca da istedigim performansi vermedi oluyor diyor. pasam sanirsin semihten dwight howard yaratmaya calisiyor.
  • bu hafta süre alabileceği bir takıma takas olabilirse şahane olur kendisi için.
    yoksa seneye avrupa yolları görünebilir.
  • 21 mart 2012 gecesi oynanan macta, uzun bir aradan sonra atlanta hawks karsisinda 2:24 sure almis, ve istatistiklerine 1 faul eklemis oyuncu. trash time oyuncusu diyecegim ama mac ta kafa kafaya gitmis, birsey diyemiyorum. euroleague yollari tastan gorunuyor seneye.
  • hakkinda soyle degisik bir yazi kaleme alinmis kimse!
  • dünkü maçta 8 sayı ve 1 ribaund ile oynamıştır.
  • ben: bir fotoğraf çekinebilir miyiz?
    semih: otobüse yetişmem lazım...
    ben: final maçına seni almadan gidecekler yoksa he mi? (içimden)
  • devam eden indiana pacers maçının 2. çeyreğinin başında turnikeye giderken sağ ayak bileğini ciddi şekilde burktu. oyuna devam edemeyecek gibi görünüyor, sakatlığının ciddiyetiyse herhalde kontrollerden sonra belli olur. ama çıkarken sağ ayağına basamıyordu. sezonun şu döneminde, yeni kontrat için oynadığı şu günlerde gerçekten talihsiz bir sakatlık yaşadı, eğer sezonun kalanını kaçırırsa büyük şanssızlık olur onun için.
  • nba'in wizars ile birlikte en kötü iki takımından biri olan cavaliers'da, anderson varejao'nun uzun sakatlığında bile süre alamadı bu sezon. hatta byron scott şu ara ikisi de 3,5'tan 4 numara olan tristan thompson - antawn jamison ikilisini kullanıyor pota altında, samardo samuels denen odunun bile gerisinde rotasyonda.

aslında nba'de tutunabilecek yeteneği var ama adamda bir "ben oldum" havası var ki yanına yaklaşılmıyor. sezon başında beşiktaş'tayken bir maçını salondan izleme şansı bulmuştum, özellikle saha içi davranışlarını ve oyuna bakış açısını değiştirmek zorunda gerçekten iyi bir oyuncu olarak anılmak istiyorsa. yetenekli olmakla iyi oyuncu olmak arasında fark olduğunu biri kendisine anlatmalı, hele ki yetenekleri sadece fiziksel yeteneklerle sınırlıyken.
  • bu sezonun başından beri, oyunda olduğunda çoğu zaman iyi çaba sarfeden, oyununu bir iki smaçla süsleyen bir pivot. bir top çaldı, fast break e koştu ve tam turnikede bileği burkuldu. egoist ve kendini beğenmiş tavırlarından dolayı birçok kişi haksızlık ediyor semih'e. ben de sinir olmuştum tavırlarına başta, ama sadece basketboluna baktığımda oyunda hayalet gibi dolaştığı çok maç görmedim. umarım iyileşir.
  • duyduğum kadarıyla kendisi basket attıktan sonra quicken loans arena'da 12 dev adam şarkısı çalınıyor.*