şükela:  tümü | bugün
  • 17 eylül'de pülümür'de hpg tarafından kaçırılan astsubay.

" ben semih özbey, astsubayım. 17 eylül 2015'te pülümür yolunda esir alındım. o günden beri esirim. yaklaşık 3 aydır esir durumdayım. hiçbir şekilde ailemden haber alamadım, onların benim iyi olduğumu bilmesini istiyorum. buradan ailemin yeni yılını kutluyorum. yeni yılın tüm dünyaya barış getirmesini dilerim. sağlığım iyi, herhangi bir sağlık problemim yok. beni merak edenler artık üzülmesin istiyorum. beni sevenlere ve aileme buradan selam gönderiyorum, sağlığım yerinde, beni artık merak etmesinler. en kısa zamanda yanlarında olmayı ümit ediyorum. tüm dünyaya barış hakim olsun istiyorum, yeni yıl barışla gelsin istiyorum."

kaynak
  • malatya ticaret borsası başkanı gürsel özbey'in oğludur . henüz mesleğinin ilk aylarında kendi aracıyla malatya'ya izne gelirken pkk tarafından kaçırılmıştır. rabbim ailesine sabır versin gerçekten çok perişan haldeler. yanılmıyorsam annesi de kanser hastası idi. bir an önce ailesine kavuşması dileğiyle...
  • şuan yaşadığı için üstünden siyaset ve yavşakça şehit edebiyatı yapılamayacak astsubay.
    ölümleri halktan gizleyen hükümet esir düşen personelini de haliylen gizliyor.
    kanka oldukları israil nasıl davranıyor bakabilirler böyle durumlarda.

allah tez zamana ailesine kavuşmasını nasip etsin.
  • diger arkadaslari gibi yuregimizi yakan hemsehrim. yedi ceddim kurd oglu kurd, hep yazdim bunu, bu serefsiz neo-tasnak orgutun koku kurutulmadan biz vatansever kurtlere de huzur yok bu cografyada.
  • halen esir tutuluyormuş.

kimsenin umrunda değil, neredeyse 3 yıl olmuş medya da hala 3 maymunu oynuyor.
  • gündem de tutulması gereken başlık