• galatasaray nefretim fenerden de üsttedir ama 2006 kadar fenerin kayırıldığı sene olmamıştır. anelkanın smaçlarını luciano'nun elle top çıkarmalarını ne çabuk unuttunuz
  • açıklamalarının satır aralarında " kötü oynuyoruz" olan fenerbahçe yöneticisi. sanıldığı kadar saf değil, futbolcuların " biz her şeyi yapıyoruz ama hakemler oynatmıyor" blöfünü yemez bu adam.
  • şu anda ntv'de %100 futbol programının konuğu olan fenerbahçe başkan vekili. "yusuf namoğlu gidici, yerine kuddusi müftüoğlu gelecek." dedi az önce.
  • 3 temmuz tetikçisi eski hakemleri göreve çağıran fenerbahçe yöneticisi. semih bey hayırdır senin kafan mı güzel?

ayrıca o 2 eski hakemden birisinin nikah şahidi yusuf namoğlu. diğerinin de namoğlu'na uzun süredir danışmanlık yaptığı söyleniyor.
  • offf. vurdu gol oldu. fatih terim bunu çıkaramaz

özsoy: "karşı takımın hocalarına cevap vermek benim işim değil ama bizim burada güzel anılarımız var dediğinde, başkanımızın yöneticilerimizin görevde olmadığı fetö iftiralarıyla aldıkları bir şampiyonluk var."
  • bu akşam fatih terim’e cevap olarak yaptığı konuşmasından;
    (bkz: saksıya fesleğen gibi oturturum anlamı da çıkar)
  • fetöcüleri kızdıracak açıklamalar yapan fenerbahçe yöneticisi.
  • 20 senedir kazanamadığı deplasmanda benim burada güzel anılarım var diyen terim'e bir daha fetö kumpası olmayacağına göre ıslak rüyalar görmeyi bırak demiştir.
  • maç sonu açıklamasıyla helal olsun dediğim fenerbahçe yöneticisi.duygularıma tercüman oldu, vurdu gol oldu.
hesabın var mı? giriş yap