şükela:  tümü | bugün
 • ot dergisi mayıs sayısında fikri sönmez'in oğlu ile yaptığı röportaj ile güzel yolda olduğunu ispatlayan kişidir. birgün gazetesi kitap ekine de kitap eleştirileri yazıyor. gerçi biz onu büyükkeyif.com'da yayınladığı öyküleri ve "bağzı şeylere öyküler" kitabındaki "ateş böcekleri yağmurda sönmez" isimli öyküsüyle daha önceden de tanıyorduk. umarız devamlı yazmaya devam eder, bizleri de okumaktan mahrum bırakmaz. yolu açık olsun...
 • ütopya'nın tartışmasız favorisi. ütopya maalesef çok ilgi çekmedi ama bu adam reality showlar tarihinin gelmiş geçmiş en iyi karakteri olabilir. izlemeyen çok şey kaybediyor.
 • bugün hababam sınıfı güle güle yi izleyince hatırladım. şair olduğunu sanan bir aşık kerem vardı orda. heh bu arkadaş o karakterin yeni nesil hali sanki. ıyh.
 • radikal kitap'ta yazanı çok ağdalı yazıyor. yapmasın öyle. yapma semihcim. içim kıyıldı. kitabın üstüne ikinci kitap çıkmış resmen kendisi. "şair burada ne demek istemiş" yazısı, şiirin 90 katı olmamalı. aşırı sevgiler.
 • abidin'e iş hayatını ima ederek (kendisinin iş hayatı ne durumdaysa artık) fiyasko diyen, ablası yaşındaki dul bir kadına "hain" diyen, altar bir fikir öne sürünce, "ya senin düşünmene gerek yok, ben düşünürüm, sen dediğimi yap." diyen, hayrettin içerideyken ona "seni seçeceğiz; ama bunu karşı gruba çaktırmayacağız, o yüzden seninle ilgilenmiyormuşuz gibi yapacağız." diyen, sürekli insanları geren, açıklarını arayan, doğru ya da yanlış bir şeyi sürekli tekrarlayarak algı yönetimi yapan, bir stratejist, bir deha zannedilen, halbuki özlem'i, abidin'i, noyan'ı, türkan'ı ve (ilerde bunları okurken gerçekleşmiş olacak zaten) kurretülayn'ı kaybeden (ki kurretülayn kendisi şöyle söyledi zaten" bir şeyi defalarca tekrar ediyorsun, özlem'i türkan'ı şimdi daha iyi anlıyorum.", "insanın resmen enerjisini emiyorsun, haklılarmış."), bu noktalara gelmesini çağdaş'ın vurduğu tokata borçlu olan kişi.
  bir yarışma için bunlara değmezdi semih öztürk.
 • böyle, yüzüne bakınca dinlenip dinlenip dövme isteği uyandıran tipler için bi laf vardı, neydi...
  (bkz: douche bag)
 • ütopya denilen tv şovunu bu adam üzerine kurmuşlar. adam sinema tv okumuş yurtdışında eğitim görmüş filan. şov için oldukça sevimsiz bir antikarakter yaratmayı başarmış. belli ki bir yetenek var. ancak bu şova katılarak kariyerini bitirdiğinin farkında değil. tv dünyasında böyle düşük profilli işlerle ünlü olan sivri tipler genelde silinir giderler.
 • büyük düşünür bbg eray'ın 2015 versiyonu. o zamanlar çocuktum eray'ı tutardım. şimdi yaş 30'a dayandı semih'i tutuyorum. hiç değişmemişim akaminko.
 • "love or hate" tipi insan. bu adama karşı düşüncelerinizin ortası olmaz. ye seversiniz ya nefret edersiniz.
hesabın var mı? giriş yap