şükela:  tümü | bugün
  • her zamanki gibi boş boş alamayacağım ev araba helikopter gibi ilanlara bakarken rast geldiğim genç semih'in beykozda bulunan villasını satması olayıdır. dekorasyonu pek beğenmemek ile birlikte villa oldukça hoşuma gitti. 7. resimdeki düğün resmi ise sanırım semih henüz fenerbahçeye transfer olmadan güngörendeki bir şipşakçıda çekilmiş.

ilan linki (bkz: https://www.sahibinden.com/…i-villa-756764758/detay)

edit: ilandaki 7. resim yatak odası resmiydi ve sol alt köşede evlilik fotosu vardı kaldırılmış :/ güngörenliler olarak üzüldüğümü belirteyim.

edit2: habertürkün haberinde silinden düğün fotoğraflı resim görülebilir. mesaj kutum 7. resim nerede diyen kalabalık halk kitleleri tarafından işgal edildi.

habertürk

edit3: şurada toplum faydasına olup iktidar aleyhine bir başlık açsam görmezden gelecek medyanın, başlık açıldıktan 2/3 saat sonra konuyu haber yapmasıda ayrı komik.

edit4: genç semihten bu iş için para almadım, ancak genç semih abi burayı okuyorsan elimde satılık tabelası ile beykoz sokaklarını gezebilirim. megafonla domates satmaya çalısan züğürt ağa gibi kapı kapı dolaşırım. parada anlaşırız.

edit5: genç semih abi beykozsporla anlaşmış. bu sebeple ilanı pasif hale getirmişler. tamamen silmemelerini kluple işler yolunda gitmez ödeme alamaz ise tekrar ilan açmakla uğraşmamak için olduğunu düşünüyorum. bende çanak çömlek satarken aynı şeyi yapıyorum.
  • "demek iyi giden ekonomi genç nöbetçi golcü semih'i de vurdu ha? " dedirten ilandır.

edit: sondaki ha eklendi aslında yazarken kararsız kalmıştım ama şimdi okuyunca o ha çok önemli geldi.
  • bu dikkat ve işsizlik beni benden aldı. monitörün dibine girip iyice baktım ve öyle emin oldum. eve bakarken nasıl o fotoğrafı gördün hayret.
  • fenerbahce takıntısı olanlar aramasın.
  • genç semih'in olduğunu nereden anladınız????

edit: 7 kullanıcı mesaj kutumu yeşillendirerek evlenme fotoğrafı konusunda beni bilgilendirdiler, teşekkür ederim :)
  • club değiştireceğimden dolayı evimi satıyorum

tanım: zehir hafiye bir sözlük yazarının gözünden kaçmayan eski fb futbolcusu evi
  • yatak odasındaki tekli koltuklar bir tek bana garip gelmemiştir umarım.
  • 1050 metrekareymiş. evin içinde atla dolaşıyor olmalılar sanırsam.

maşallah bu villanın her odası salon büyüklüğünde, salon ise zaten 2+1 ev büyüklüğünde... mutfak için ayrı oda yapmamak amacıyla, salonun bir köşesine amerikan mutfak yapan dahi müteahhitlerimiz fotoğraflara bakarken kalp krizi geçirmiş olabilirler.
  • gözümü 1000 tl olan aidattan alamadım. yaşadığım ülkede çoğu çalışanın maaşının yarısına tekabül ediyor.
  • 31.12 tarihinde saat 17:59'da tapu dairesinde mesai bitimi satılacak gayrimenkuldür.

gelen sorular üzerine edit: aklımızca semih şentürk’ün nöbetçi golcülük özelliğine dem vurup teşbih yapmak istemiştik. sanırım espri pek anlaşılmamış, veya kalitesiz espriyimiş...