şükela:  tümü | bugün soru sor
 • mhp genel başkan yardımcısı olan gazi üniversitesi profesörü. başbakan erdoğan için soyka sözünü kullanmasıyla dikkat çekiyor.

  (bkz: siyasi soyka)
 • mhp genel başkan yardımcısı ve istanbul milletvekili olan şahıs.
  zat-ı şahaneleri oturduğu yerden ülkeyi germek için saçma sapan bir açıklama yapmış.
  link
  iyi de kardeşim, şu dönemde hangi akla, mantığa hizmet şahinleşiyorsun? amacın ne?
 • türkiye'de binbir türlü uğursuzluk müsebbibi olan, ülkücü çeteleriyle kan dökmekten zevk alan ve yurttaşlarının gözyaşlarını dökmekten zerre çekinmeyen "mal hareket partisi" açısından doğru bi açıklama yapmıştır. zaten, sonradan eklemlendiği söyleniyor. yılanlara hakaret etmiş, yılanlar bu kadar pislik yapamazdı.
 • kendisi gazi üniversitesinde hocamdı, türkiye cumhuriyeti tarihinin kaynakları isimli kitabın yazarıdır ayni zamanda
 • sanırım partinin yeni medya yüzü
 • bu aralar medyada görülen en agresif kişi. bahçeli'den bile sert çıkışlar yapmaktadır.
 • her zaman ortak hareket eden akp-hdp-chp birlikte koalisyon kursun diyen şuursuz. bunu demeden tam bir dakika önce de meclis başkanlığını elleriyle akp'ye vereceklerini çok matah bir politikaymış gibi ilan ediyor. herkes seçmeniniz kadar aptal değil. ırkçılıktan gözü dönmemiş.

  chp sizin bu olacak dediğiniz ihsanoğlu'nu tabanını karşısına alma pahasına destekledi, hangi hakla şimdi chp'yi işbirliğiyle suçluyorsun ya sen? bu nasıl bir kendini bilmezlik? parti politikanız şuursuzluk mu sizin?

  dün kadri gürsel'den yediği ayarı hala çıkaramadı heralde.
 • gayet mantıklı konuşan ancak imajı göze pek hoş gelmeyen, mhp'nin medya ve tanıtımdan sorumlu genel başkan yardımcısı.
 • her ülkücü gibi asabı bozuk, saldırgan, tehditkar ve kendisini bu memleketin efendisi sanan bir şahsiyet. 12 temmuz pazar akşamı halk tv'deki zamanın ruhu adlı programı canlı yayında arayarak chp istanbul milletvekili barış yarkadaş'a "bundan sonra o ekranlarda mhp'den bahsederken ağzınızdan çıkana dikkat edeceksiniz. bundan sonra o ekranlardan dikkatli davranacaksınız. haddinizi bildiririz." sözleriyle açık açık tehditler savurmuştur. adamlar artık 7'den 70'e saldırganlıkta o kadar kaşarlanmış ki, bir kanalı arayıp canlı yayın filan dinlemeden milyonlarca insanın gözü önünde ağızlarına gelen tüm tehditleri söyleme cüretini gösterebiliyorlar.

  tabi bu cüreti nereden aldıkları ve ne amaçla bu denli saldırganlaştıkları belli. öyle ya; kurtlar puslu havayı severler. ki bu puslu havanın olması için 7 haziran'dan bu yana ellerinden gelen her şeyi yaptılar. fakat ikinci dünya savaşı avrupasında olduğu gibi o puslu havalarda nice kurtların da neslinin tükendiğini hesaba katmalarında fayda var.
 • ne olduğu iyice belli olmuştur

  "mhp genel başkan yardımcısı semih yalçın, reuters'a yaptığı açıklamada akp tarafından kurulacak bir azınlık hükümetine, kasım ayında erken seçime gidilmesi koşuluyla destek verebileceklerini söyledi. yalçın, yaklaşık yarım saat sonra ikinci bir açıklama yaparak reuters'ın sözlerini çarpıttığını savundu. reuters ise haberini yeniden servis ederek, yazılı açıklamanın ardından mhp'li yalçın'a telefonla ulaşılamadığını bildirdi."
  http://www.hurriyet.com.tr/gundem/29725735.asp

  gerçi mhp'nin tepesindekilerin alayı böyle zaten