şükela:  tümü | bugün
  • dogus holding icra kurulu üyesi.
  • başarılı ve zeki iş adamı.
    ayrıca sanata, müziğe düşkün olduğu doğuş holding tarafından gerçekleştirilen projelere bakılarak bile anlaşılabilir.
  • bu ay piyasaya çıkacak olan bugün markanıza bir bakın adlı kitabın yazarı aynı zamanda. harvard business school amp173, insead ve darden üniversitelerinde yönetim programları, emerson college pazarlama iletişimi yüksek lisans, hacettepe üniversitesi batı dilleri ve edebiyatı lisans programlarını bitiren yalman istanbul yat kulübü’nde yönetim kurulu başkanlığı yapıyor.
  • tedxreset 2012'de ünvan olarak nobody/hiçkimse kullanmayı seçmiş.

edit: iyi ki de öyle seçmiş.
  • bu dönemki bir pazarlama dersi hocam. eğlenceli bir adam, ama cool olacağım farklı olacağım diye acaba uğraşıyor mu biraz emin olamadım henüz. çok amerikanvari ders anlatıyor zaten, tam böyle filmlerde göreceğimiz tipte hareketleri var bir anda masaya hoplayıp zıplamalar,bir oh captain my captain demediğimiz kaldı. dur bakalım biraz daha inceleyeyim ne olacak. hiç yoktan facebookta,twitterda ekleyip takip edin beni diye üç dört kere söyledi derste, telefonunu verdi. yarın arayıp batağa dördüncü diye çağırmayı düşünüyorum kendisini.

biraz önce de şöyle bir konuşmasını gönderdi facebookta.

http://vimeo.com/36657593
  • kendisi bir çok kişi baba eş danışman bilge akıllı sevimli karizmatik ve yol gösterici ve ufuk açıcı ve içindekileri keşfetmen için sana aktivasyon enerjisi veren bir adam.kendisiyle koç üniversitesinin düzenlediği business trip etkinliğinde kapanış konuşmasını yaptı ve salondaki herkes cıt çıkarmadan dinledi ve hayranlıkla adamı izledi.sunumu bitip sorusu olan var mı diyince herkes bir an dona kaldı lakin sonrasında yavaş yavaş çözündü herkes.şiddetle tavsiye edilen ve mümkün oldukça dinlenilmesi gereken bir insan. ve seminerden bir görüntü .. yolunuz açık olsun
  • cumartesi günü koç üniversitesi, business trip'te tüm salonu kendisine hayran bırakan kişidir. rol model alınası insandır. kendi telefonunu verecek, aramayın mesaj atın diyebilecek kadar da tatlıdır. master'ın gereksizliğini vurgularken, klişelere karşı duran kişidir, keşke hayatımda olsa kıvamındadır.
  • sakal isimli kitabı 18 mart 2013 itibariyle tüm kitapçılarda imiş yeni öğrendim.kitabın tanıtımı için şöyle bir site yapmışlar.site içerisinde kitabı anlatan çok güzel bir tanıtım filmi var.şekilciliğe karşı ön yargısı olan insanlar için çok şey ifade ediyor..
  • çıtayı gittikçe yükselten, kendiyle yarışan koç üniversitesi'nde brand value creation dersi veren hocadır. her ders ayrı bir keyifli geçmektedir. masalara yatırıp çakralara bakmak mı dersin, amuda kaldırıp hikaye anlattırmak mı dersin, bugün dersi dışarda yapacağız diyip tüm sınıfa kahve ısmarlamak mı dersin. dersi de inanılmaz keyifli geçmektedir. eşi de en az kendisi kadar mükemmeldir. evlilik dediğin böyle olur dedirten bir aile yapıları vardır. özendiğim ve taktir ettiğim çifttir kendileri.