*

• nişantaşı'nda akkavak sokak no: 16/12 de bulunan kantin ' in hem sahibi hem aşçısı aynı zamanda fotograf stilisti hamarat bayan.
  • istanbul'un belki de en leziz yemeklerini yapan kisi. gidiniz, gorunuz, (bkz: kantin).
  • çok güzel bir yer işletiyor. epostalara cevap vermese de çok güzel bir blog tutuyor. ama allah rızası için şu fotoğraflarını kaliteli bir makinayla çeksin yeter.
  • kantini de, yemeklerini de hep çok beğenmişimdir.
    youtube kanalında da verdiği tariflere arada bakıp deniyorum.
    daha bi tanesi çirkin olmadı arkadaş. başka yerden tarif bakıp yapıyoruz fos çıkabiliyor.

kişnişli, zencefilli palamut eşliğinde selamlıyorum.
  • youtube kanalını seyrederken evdeki bütün tencereyi tavayı çöpe sallamak istediğim süper şef. onunkilerinin peşine düşerek bir ömür tüketebilirim.
  • kendisi neredeyse 20 yıldır atilla soyadını taşımamaktadır. başlık hatalı.
  • resmen mutfakta harikalar yaratıyor. iki tarifini denedim. ikisi de mi kusursuz olur?

(bkz: çırpılmış yumurta)

(bkz: terbiyeli kereviz)

kereviz, sevmeyene tencerenin dibini ekmekle sıyırtır. enteresan, akla gelmeyecek dokunuşlarla inanılmaz bir reçete yakalamış.

şimdi sırada tüm tariflerini uygulayarak obeziteye doğru koşmak var :)
  • yemeklerinin lezzetli olduğu tartışılmaz, fakat üslubu beni çok korkutan ve geren, mutfak eşyalarına bayıldığım kişi.
  • the taste türkiye'de izlediğim ve çok çok itici bulduğum kadın. bu kadının üslubu yüzünden programı izlemeyi bıraktım.
  • su ana kadar the taste programinda herkese ters giden kadin.

muhtemelen yarismayi daha da izlenir kilacak. severiz boyle seyleri.
hesabın var mı? giriş yap