şükela:  tümü | bugün
  • nişantaşı'nda akkavak sokak no: 16/12 de bulunan kantin ' in hem sahibi hem aşçısı aynı zamanda fotograf stilisti hamarat bayan.
  • istanbul'un belki de en leziz yemeklerini yapan kisi. gidiniz, gorunuz, (bkz: kantin).
  • yaptigi yemekler kadar verdigi tavsiyeler de guzeldir. mutfakta serttir ama aslinda dunya tatlisi! 'kulaktan dolma tarifler' adinda wordpress blogu vardir. burada tariflerini ya da yemek yazilarini paylasiyor. tabi ki en onemlisi de nisantasi'ndaki kantin'in sahibidir. (bkz: kantin)
  • çok güzel bir yer işletiyor. epostalara cevap vermese de çok güzel bir blog tutuyor. ama allah rızası için şu fotoğraflarını kaliteli bir makinayla çeksin yeter.
  • ayılıp bayıldığım kadın.
    çok tatlı.
    on parmağında on bin marifet, abartısız.
    zaten sadece kantin bile yeter, helal ona.
  • dün youtube kanalını resmi olarak açmış olan süper kadın, şef. son zamanlarda hiç bu kadar keyif alarak bu tip bir yapım izlememistim. hakimiyeti, doğallığı ve iş bilirligi insanı ele geçiriyor. smeg kuzinesine, tencerelerine, tavalarina ağzım açık hayran kalarak izledim. izlemeye de devam edicem.

senin anlatımını, yaparken aldığın keyfi ve doğallığı seveyim hakikaten. yanına gelip yardım edesim geldi.
  • kantini de, yemeklerini de hep çok beğenmişimdir.
    youtube kanalında da verdiği tariflere arada bakıp deniyorum.
    daha bi tanesi çirkin olmadı arkadaş. başka yerden tarif bakıp yapıyoruz fos çıkabiliyor.

kişnişli, zencefilli palamut eşliğinde selamlıyorum.
  • yemek yapmaya başladığım şu günlerde youtube videolarını pür dikkat izlediğim. ankara'da da mekan açsa keşke.