şükela:  tümü | bugün
 • şort giydiği için belediye otobüsünde ayşegül terzi'ye tekme atan abdullah çakıroğlu'nun avukatı. buraya kadar her şey normal, ne yapmış olursa olsun herkesin kendini hukuk önünde savunma hakkı var ve bu işi illa bir avukat yapmak zorunda, zorunda ama be arkadaş bununda bir adabı olmalı, mide bulandırmaya, zihninizdekini kusmaya mahkemede de devam ediyorsunuz.
  avukat bey mahkeme önünde sanığı şu şekilde savunmuş
  "ayşegül terzi hastanede giydiği şort değil, mini etek ile otobüse binmiştir ( ha mini etekse sorun yok yani, dövebilir, linç edebilirsin). otobüste iki koltuğu kaplayacak şekilde oturmuş, otururken yayılınca bir müstehcen görüntü oluşmuştur, bunu kasten mi yorgunluktan mı yaptı? bilmiyoruz (kus paşam kus, bu memlekette senin gibilerin içindekini kusması serbest. bu kadar alçakça iftira atmak, mide bulandırmak için çok kaliteli bir ...eğitim almış olman lazım). mağdur müvekkilim tarafından uyarıldı, ancak uyarıyı dikkate almayınca müvekkilim tarafından tekme atılmıştır (halen daha müvekkilini haklı gösterme çabasında). bayram günü otobüste müstehcen bir görüntü verilmesi genel ahlaka aykırıdır(kızın namusuna dil uzatmaya devam ediyor) "

  kendisi adını vermeyeyim bir siyasi partiden milletvekili aday adayı falan da olmuş. şanssız adammış, seçimler bu ara olsa adayda olurdu.
 • aşağıdaki haber sayesinde tanıma şansına eriştiğim, yeni türkiyem insanı.

  haber

  şimdi anladığımız kadarıyla bu avukat, kadının etek giymesi üzerine bir erkeğin tahrik olmasını ve o kadını tekmelesini normalleştirmeye çalışmaktadır.

  avukat olduğu ve bu olaya bakışı bu çerçevede olduğu için kelimeleri seçerek yazacağım, neticede şimdi benim yazdıklarımdan da tahrik olup kendisini mağdur edecek eylemlerde bulunabilir ama arkadaş şu haberi okuyunca hiç mi utanmıyorsun.

  bu olay üzerinden kendisine ve destekçilerine yönelik sorularım:

  yahu aynı olay (farz edelim ki senin dediğin gibi olsun) medeni bir ülkede vuku bulsa, o kadın tekme yer miydi? bizde neden mağdur müvekkilin gibi insanlar var ve bunların sayısı artıyor? neden memleketimin kadınları bu tür aptallıklara/aptallara maruz kalıyor, korku içinde yaşıyor? genel ahlak seviyemiz acaba bozuluyor mu? velev ki senin müvekkilin çok rahatsız olduysa, kafasını başka yöne çevirmeyi becerememiş mi? bu olayı kesinlikle normal bulmayan bizler, bu beceriye bile sahip olmayan bu tür insanların genel ahlak seviyesizliğine uymak, buna göre yaşamak zorunda mıyız? bunların, bunlar gibi düşününlerin ya da bunların sapkın düşüncelerini normalleştiren insanların genel ahlak seviyesini yükseltmek tek ama tek amacımız olmamalı mı? yoksa milletimiz, milletimiz diyerek yolumuzu bulmaya devam mı etmeliyiz?

  ha bu arada kendisine bir yardımım da dokunsun, böylesi cevval bir avukata ulaşmak için lütfen buyrun.

  reklam
 • kendisinin akp'den belediye başkan aday adaylığı vardır.
  http://gazeteport.com/…t/uploads/2016/11/avukat.jpg
 • genç kıza tekme atan abdullah çakıroğlu’nun avukatı olup, “türkiye’de akıl sağlığı yerinde olmayan insanlar kendilerini koruyan bir özel yasa bulunmadığı için mağdur durumuna düşmekte. çakıroğlu’nu hedef gösterenler özür dilemeli” demiş. bu yobaz piç genç kıza tekme attığı için ondan özür dilemeliymişiz.
  daha önce de genç kız için ramazan’da mini etek giydi diye dilekçe vermiş kişi bu aynı zamanda.

  bu arada kendisi ak parti aday adayıymış.
  nasıl da buluyorlar birbirlerini ama kokuşmuş zihniyetliler.