şükela:  tümü | bugün
  • her mahalleye lazım olan yiğido...

kedinin barışma teklifine "ya bi s*ktir git" dercesine karşılık verip şiddet uygulamadığı için arkadaşı tebrik ediyorum..
  • bir patilemeye adamı yere sermiş kedi, mağdurun hakkını yemeyelim. kediye tekme atmaya kalkmadı.
  • oyun yapmış, muzip kedidir.
    kedi görünce ejderha görmüş gibi çığlık atanlar için bilgilendirme: kediler şakacı hayvanlardır.
    aşırı ve yersiz panikle ayağını burkup düşen insanın intikam almamasına çok memnun oldum, videonun sonunu korkuyla bekledim zira.
  • "bi saniye biladel şuranda bi şey kalmış." derken yanlış anlaşılmış kedidir.
  • eleman da hakemden sarı kart bekliyor, kalkamadı bir türlü ayağa.

(bkz: arif sen misin)
  • pati attıktan sonra kıçını sallaya sallaya yürüyüşünü, adam yere düşünce siper alışını, adam yerden kalkaren yaklaşıp, abi kusura bakma bizimkiler bir hata etmişler sen onlara bakma tavrını yediğimin kedisidir. *
  • bağcılarda sabah saatlerinde meydandan tramvay istikametine doğru yürürseniz kaldırımın ortasına uzanmış kuyruğunu sağa sola sallayarak sizi kesen kediler görebilirsiniz, videodaki kedi de aynı aşirete dahil sanırım. bağcılar merkez , kafasına göre herkes, kedisi dahil.
  • bence 'ilerde vileda var dayı yandan yürü' diye uyaran kedidir kendileri. dikkat ederseniz başta adama bakıyo, sonra viledaya bakıyo ve tekrar adama bakıp gerekli müdahaleyi yapiyor.
  • yürürken fark etmeden adımı boşluğa atmak berbat bir şeydir. çoğu zaman böyle bir durumda ayak bileği bile burkulabiliyor. bu pisicik de oyun oynamak için yaptığı hamle ile adamın böyle bir durum yaşamasına neden olmuştur. sevindirici olan adamın yaşadığı acıya rağmen kediye bir zarar vermemiş olmasıdır. her kimse bu tavrı için takdiri fazlasıyla hak ediyor.