şükela:  tümü | bugün
  • levent yüksel'in uslanmadım albümünde yer alan sözü müziği özlem tekin'e ait parça. levent yüksel yazmamışlar'ı istemiş özlem tekin'den, o da sana yeni bir şarkı yapayım ben demiş ve sen anla'yı yazmış, güzelce vokal de yapmış sonra...

alıştım yalana
    pervasiz olmaya
    hiç tutmam sözümü ama hala
    masmavi bak gökyüzü

alıştım elvedaya
    umursamaz durmaya
    hiç sevgi görmedim ama hala
    simsicak bak ellerim

ben üzülmem sen ağla
    dert dinlemem anlat orda burda
    çoktan ayrilmişiz aslinda
    ben söylemem sen anla

alıştım korkuya
    yalniz kalmaya
    hiç kimseyi silmem ama hala
    bembeyaz bak bu sayfa
  • son zamanlarda dinledigim en guzel parcalardan biri. sanki dun gibi konserlerinde birbirlerine hic uymamislar, olmamis demistik bu ikili icin ama bu sarkiyi duyunca ben fikrimi degistirdim. harika olmus ellerine, dillerine saglik. rumeliye ozlem gelse de beraber soyleseler.
  • dinlerken ister istemez derin hayallere daldığım çok başarılı bir çalışma. insanı böyle cezbetmesinin sırrı özlem tekinin olağanüstü sesiyle yaptığı vokalde galiba. *
  • bir mete özgencil şarkısı. bir rivayete göre hande yener kapmış.
  • hande yener in bütün şarkıları dinlenesi nasıl delirdimalbümünden bir parça.

sen anla
    yolu yokuşa sürmek değil
    sen anla
    kaderi başına yıkmak değil

söz başka
    oyalan başka kollarda
    aşk başka başka başka bu

üzgünüm değilim
    yorgunum değilim
    aşığım deliyim
    deliyim ben deliyim

sen başka
    başka birinin kollarında
    ben başka
    başka aşkın yollarında
    ahh başka başka başka bu...
  • albümün en başarılı en loopa alınası şarkısı.
    masal gibi dinle dinle doyulmuyor

üzgünüm.............değilim
    yorgunum............değilim
    aşığım..................deliyim

deliyim
    ben deliyim...
  • kesik ve ilgisiz gibi duran sözleri ile garip bir vuruculuğa erişmiş şarkı.
    dinlerken o eksik yerleri kendi hikayesinden türlü parçalarla tamam ediyor sanki insan.
    özellikle de pes bi tondan söylenen ilk "üzgünüm..değilim..yorgunum.." kısmı..
    tam da bir yırtığı diker gibi.
  • albumun en guzel şarkısı da belki...hafif acııtıyor mu ne anlamdım gitti ama bildiğim birşey varsa o da hande'nin muhtesem bir yorumcu olduğu şarkıya o aşmış garip havayı katan da biraz bu yorum sanırım...neyse ileride herhangi unutlmamıs bir eski sevgiliyle karsılasınca dile dolanabilecek şarkı...
  • eğer hüzünlü bir ânınızdaysanız, hele de bu hüznün nedeni aşksa kesinlikle dinlenmemesi gereken bir parçadır. "sen başka, başka birinin kollarında..." diye başlayan bölümde dağılma olasılığınız hayli yüksek.
  • tam 3 saattir hande yener dinlememe neden olan parça. *