şükela:  tümü | bugün
  • atv'nin yeni dizisi.
    müzikleri oldukça güzel. öykü gürman'ın seslendirmesi çok iyi.
  • 10 bölüm gider gitmez.
  • tanıtımında ikide bir "şerefsizlik, bir şerefsiz, şerefsizler" falan diye çığırılan dizi. dizi veya filmlerde repliğin içinde olması gereken yerde küfür/argo olmasına karşı olan biri değilim, ancak sürekli tv ekranında dönen bir teaser'da durmadan abuk sabuk lafların çığırılarak bir tanıtım yapılması son derece itici.
  • müziklerinin güzel olacağını düşündüğüm dizi.
    başka da bir yol olmaz.
    bilindik bir hikaye gibi.
  • erkekten siddet goren bir kadini "adam olan bir erkegin" korudugu dizi anlasilan.
    bikmadiniz kadinlarin korunmak zorunda, erkegin de korumak zorunda oldugu alt bilgisinden. bir tek ben rahatsiz olmus olamam bu teaserdaki kahraman errrrrrkek tribinden.
    siddet goren kadini bir kere de devlet kurtarsin su dizilerde. erkekten kac erkege sigin baska yolun yok demek bu.
  • atvde maç arası dönen reklamına denk geldim. buram buram muhafazakar,yiğit karadeniz milliyetçiliği yapılan adamlık dersi verilen ve muhtemelen iyi karakterlerin çok iyi, kötülerin çiçek bile sulamayacak kadar kötü tipler oldu tipik bir türk dizisi. karadenizlileri yakalarsak belki tuttururuz diye yapılmış.
  • fragmanında rough sex tarzı şiddet görüntülerinin (kadının baş aşağı yatıp bir erkek elinin ağzını kapatması ve kadının gözlerindeki makyajın akmış olması, sinemaya gönül veren dostlarım anladı beni ehe mehe) gösterildiği yeni dizi.

bunun bilinçli olarak bu şekilde yapılmadığını düşünmek fazla masumiyettir bence.
  • tam (bkz: mahsum kırmızıgül) filmi ama yönetmeni o değil sanırım (bkz: benim için üzülme) vol.2 1 sezon ya gider ya gitmez yöre halkı ayaklanır

"bizde kadına el kalkmaz, biz arkadaşımızın karısına yan gözle bakmayız" diye.

diziyi izlemedim ama fragmandan anladığım kadarıyla ikisi de var fazlaca.
  • karadeniz erkeği pofpoflanacak yazık bizim hamsi gözlüler de kendini bi lahana sanacak.
    yanarım yanarım buna yanarım. adamların kahırları öbür türlü çekilmiyordu şimdi hepten çekilmez olacaklar ıyyyyy