şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ailece gidilebilen güzel film. ispanyolmuş, lezmiş, bilmemneymiş kasmayın bu kadar yahu. hayat kısa...
  • aynaya çırılçıplak bakarak söylendiğinde samimi olabilecek bir söz.
  • no se aceptan devoluciones filminin kötü versiyonu.
  • ispanyol filmi no se aceptan devoluciones filminin yeniden çevrimi olan film. künyede böyle bir bilgiye rastlamadım fakat fragmanı bile aynı olunca emin oldum. fragman yaratmaya bile mecali olmayan bir filmden çok beklentili olmamanızı salık veririm.
  • eğer aşık olduğunuz insana söylüyorsanız ve doğruysa o ilişki çok sağlıklı olmayacak demektir.

(bkz: tek bacaklı masa)
  • doğru insanla değiş tokuş edildiğinde kişileri dünyanın en huzurlu organizmaları yapmaya yeten, kudretli bir cümle.
    "hayatımdaki bütün gezegenler senin yörüngen etrafında dönüyor, işti okuldu paraydı puldu bunların sen olmadan hiçbir anlamı yok, hayatımın merkezisin, anlamısın" alt metnine sahip bir teslim nidası.
    bir nevi "al beni ne yaparsan yap".
    bunun gerçekten hakeden bir insana söylenmesinin getirdiği his ise yirmi otuz metrelik yükseklikten pamuk yataklara düşmek gibi bi' şey...
    (bkz: işte öyle bir şey)
  • benim için "birini büyük fedakarlıklar yapacak kadar sevme cesareti"nin filmi. hakkında kısacık kelamım:
    filmin hissi - sen benim her şeyimsin
  • küçük kızım kucağımdayken izlediğim film. uzun zaman sonra bir filmin sonunda gözümden yaş döküldü. sanırım babalık beni daha ince bir insan yaptı. allah kimseyi evladından ayırmasın.
  • hiçbir insana böyle bir anlam yüklemeyin. o insan gidebilir, çok büyük boşlukta kalabilirsiniz falan fişman demiyorum. kimse böyle bir sorumluluğu kaldıramaz. böyle bir durum varsa karşınızdaki bunun altında ezilebilir. kimseye eziyet etmeyin, kendiniz de üzülmeyin sonrasında.
  • filmin tamamını fragmanda göstermeselermiş iyiymiş.