şükela:  tümü | bugün
  • inanılmaz bir iticiliktir.

ben evde tek başımayken aynaya bakıp "sen benimsin" desem aynanın hemen önünde yerin dibine girecek kadar utanırım. üstelik kendime "sen benimsin" diyorum; düşün artık. bunlar utanmadan sevgili kişisine "sen benimsin" diyebiliyor. ulan hepimiz misafiriz bu dünyada; kolun bile sana ait değil neyin sahipliğinden söz ediyorsun!

bu durumdan hoşlanan hanımlar var. kendini birine ait hissetmekten, sevgilisine erkeğim veya paşam şeklinde hitap etmekten, mini etek giyince erkeğinden minik dayaklar yemekten hoşlananlar var.

midem.. mideme bir şeyler oluyor. daha fazla devam edemeyeceğim.
  • bir kadın olarak en sevdiğim cümledir. boşaldıktan sonra iyi gidiyor.

ne arabesk bir tipim.

buram buram kıro kokuyorum.
  • beni itmeyen aksine ceken bir ifade bu ustelik kendim de kullanirim.
    ama sahici olacak.
  • bu iticiyse orospularım en çok bende var.
    kuşkusuz sahiplenmeyeceksen hiç yaklaşmayacaksın kadın cinsine. bana ait olduğunu hissetmediğim bir kadından haz alamıyorum zaten. sadece bedenden de bahsetmiyorum. ruhu, bedeni ve hatta hayalleri bile bana ait olmalı kadının. bunu hem sözlerinde hem bakışlarında inanarak görmeliyim. ancak ondan sonra boşalmanın bir anlamı oluyor, doyduğumu hissediyorum.
  • kendini bir mal olarak - kaba anlamda değil de alınıp satılan ya da bir eşya gibi- gören insana sen benimsin derseniz; birinin ona sahip olmasından duyduğu memnuniyetle çok mutlu olacaktır.
    fakat olunması gereken kadın ya da erkek olmadan önce insan olmak saygılı ve dahası sevgili olmaktır.
    eyyorlamam bu kadar.
  • uğur ışılak hocamınız konuyla ilgili açıklaması:

(bkz: erkek kadina sahip olur kadin erkege ait olur)
  • aidiyeti tatmamış, yaşamamış, yaşayamamış bünyeler için var olan iticiliktir.
  • (bkz: pwned)