şükela:  tümü | bugün
 • https://mobile.twitter.com/…238532412608581632?s=21

  ilgili twite göre, fox tv'de yayınlanacak olan ve senaryosuyla ekranlara yeni bir soluk getirmesi beklenen dizi.
  (bkz: fox tv'nin türkiye'de bir ilk olacak olan dizisi)
 • (bkz: hande erçel)
 • hande erçel çiçekçi bir kızı, bursin ise holding sahibinin çocuğunu oynayacakmış.

  bir dizinin çekimi için yüzlerce insanın çabası, bayağı bir kişinin onayı gerekiyor. hiçbirisinin mi midesi bulanmıyor, kendilerinden utanmıyorlar bu senaryoları onaylarken, çekerken, yazarken? hani senaryo bile o kadar fazla kötü ki eleştirmek için hande erçel'in kötü oyunculuğına sıra gelmez.
 • hande erçel'in menajerinin çok iyi olduğunu gösteren projedir. hala büyük kanallarda projelere sokabiliyor.
 • paleolitik dönemde mağarada oynuyordu insanlar bunu değiştirin artık şu senaryoyu yeter.
 • çektikleri tanıtım çok zayıf. zaten ikili çok samimi değil, çok riskli bir tanıtım çekmişler. hikayeyi çat diye vermişler, hikaye iyi olsa hamle doğru olur fakat hikaye bıktırmış bir klişe. evet bıktırmamış klişeler de var, onlar ayrı konu.

  şimdi bu tip diziler twitter'daki bir takım ergenlerin ve ergen zekalıların partnercilik sirkülasyonuyla yürüyor. bu hesapların yarısı da bot. fakat her bölüm tt garanti.

  ıskalanan şey ise şu, sosyal medya bir diziyi reytinglerde yukarılarda tutmaz. sosyal medya iyi bir dizinin tanıtımına sadece yardımcı olur. bu dizi boşlukta az biraz yürür sezonda dökülür.
 • üzülerek söylüyorum ki tutacak olan dizidir. hem pandemiden hem de yaz sezonunda fazla dizi olmamasından dolayı. yazı bir şekilde geçirir sonra eylül kasım gibi kış sezonunun gelmesiyle reytingde çakılır ve biter.

  bir kere dizinin tutacağını fox 'un dizi sayfasındaki oyuncular ve karakter açıklamalarına bakarak anlayabilirsiniz.

  eda:eda şehirli, modern bir peri kızıdır. * güzel, akıllı, yetenekli, iyi kalpli, açık sözlüdür. girdiği ortama renk getiren, giyim tarzıyla, davranışlarıyla, yaşam biçimiyle nev-i şahsına münhasır, orjinal bir genç kadın. anne babasının yokluğunu, aile olmanın eksikliğini aşırı sosyal bir çocuk olarak kapatmış olan eda’nın en büyük tutkusu ise çiçekler.biraz fevri, düşündüğü şeyi söylemeden duramıyor ama girdiği her ortama ışık saçıyor.*

  serkan:yakışıklı, karizmatik, sert bir adam. * çok iyi eğitimli, bilgili ve acımasız bir işadamı. * babasının holdingini büyüterek başarıdan başarıya koşmuş. iş dünyasını çok iyi bir satranç ustası gibi aleyhine döndürmeyi çok iyi biliyor. * risk almayı seviyor. aldığı her kararın arkasında duruyor ve sonuna kadar gidiyor.iş ve başarı dışında hiçbir motivasyonu yok. kaybetmemeye takıntılı ve o yüzden sevmekten içten içe korkuyor.* yakın zamanda çiçekçi kızımıza aşık olup kırmızı kar yağdırabilir.

  aydan (serkanın anası) serkan’ın annesi. köklü, önemli bir ailenin tek kızı. alptekin bey’le evden kaçarak evlenmiş. ama birbirini tutkuyla seven bir çiftken ilişkileri paramparça olmuş. kimseyi ve hiçbir şeyi beğenmeyen, etrafındaki her şeyi kontrol etmek isteyen bir kadın.* agorafobisi var. ama özellikle şoförü seyit sayesinde, sosyetik dünyada olan biten her şeyden haberi var.*

  kaan (bad guy)
  büyük bir inşaat ve mimarlık şirketinin sahibi. serkan’ın baş düşmanı. o da serkan kadar acımasız ama işin içinde karanlık ilişkiler de var. iş alabilmek için para yedirmek, ihaleye fesat karıştırmak, tehdit vb her türlü yol onun için mübah. akıllı, küstah, kötücül bir adam. ileriki bölümlerde eda kızımızı kaçırmazsa ben de bir şey bilmiyorum. bakın spoiler verdim, tepe tepe kullanın.

  wattpad'de 2015-2016 senelerinde 13 yaşındaki kızların yazdığı aşk kurgularından hiçbir farkı yok onu söyleyeyim. hatta tv'lerde kiralık aşk'la başlayan yaz dizisi ekolünü temsil eden dizilerin hepsini izleyebilirsiniz vaktinizi almamış olur.
 • 2020 yapımı romantik-komedi türündeki türk dizisidir.

  benim esas söylemek istediğim başrollerin gerçek hayatta da fahriye-burak çifti gibi olma ihtimallerinin olduğu...
  senaryoya klişe yok wattpad diyenler var ve haklılar. ama gerçekten kurgusu vs iyi olan çoğu dizinin tutmamasından dolayı (bkz: 46 yok olan) (bkz: adı efsane) yapımcılara kızmak doğru değil bana göre.
  herneyse başrolleri çok yakıştırdığımı söylemeye geldim , gidiyorum.
 • fragmanına denk geldiğim yeni dizi. iyi bir enerji yakalayamamışlar bana biraz zorlama geldi ikiside. afili aşk - gönülçelen karışımı bir şey yapmaya çalışmışlar malum baya tutmuştu fakat bunlarda esas kız esas oğlan enerjisi başarılıydı. gönülçelen bana bile kendini izletmişti hatta. sıkıntı kesinlikle kerem bence tamam yakışıklı falan ama eğreti duruyor bence o çocuk. handenin de oyunculuğu iyi değil ama milletin de derdi bu değil. esas oğlan yerine başka biri olmalıymış izletirdi kendini belki, o yüzden no can dosville baby doll. başrole serkan bolat diye isim verirseniz dizinin de tutmasını beklemezsiniz, çok aradımız mı cidden?