şükela:  tümü | bugün
  • bazi erkeklerin hayallerini susleyen yigit kizdir.*
  • çok afedersiniz, aklıma pezevenk - orospu ilişkisini getirmiştir.
  • bakın bu kızlardan çok az sayıda piyasaya sürüldük. düpedüz salağız. hala yalnız bırakılmış olanlarımız varsa kaçırmayın derim.
  • öyle bir kız türkiye'de yoktur. hayatta inanmam..
  • gerizekalı oğlanları evliliğe ikna etmek için yalan uyduran çakal kızdır.

bu ablanın bir an önce baba evinden ayrılması gereklidir çünkü baba evinde ağır baskı altında yaşamaktan bıkmıştır. ayrıca çevresindeki arkadaşları evlenir, kocalarıyla gezer tozar, prensesler gibi yaşar. kızımız bu hayata özenir ama onu alıp evinin prensesi yapacak zengin bir oğlan bulmak kolay mı?

kızımız da naapar, elindeki mevcut sevgilisinin maddi konulardaki çekincelerine cevap olarak, "işkiiiim, hiyit miştiriiiik, sin çilişmisin bili bin çilişir sini bikirim," diye kandırır. ucuz yollu bir nikah ile evlilik işini aradan çıakrtır ve baba evinden kurtulur.

sonra evini düzenini de kurar, bir süre sonra da maddi açıdan hayal ettiği adam olmayan kocasının götüne de tekmeyi kor. artık evi, düzeni, çocuğu da vardır. baba evine de dönmez. özgürlüğünü kazanmıştır, dilediği adamla çatur çutur...

tabi fark ettiyseniz, siz bu öyküdeki kek oluyorsunuz. kızın sizi sevdiği, size aşık olduğu falan yok gencolar. kadınlar kendilerinden başka kimseyi sevmez. siz burada sadece ablanın amacına ulaşması için gerekli bir materyalsiniz.
  • türkiye'de bolca bulunan kız türüdür.

zira bilindiği üzere türk erkeği dediğin sığırın ayağa kalkmış hali olan mahluk, bütün gün kahvede lök gibi otururken, eşi veya kızları köy ise tarlada, büyük şehir ise evlere temizliğe giderek para kazanır ve evi geçindirir.

türk kadınına her şeyi diyebilirsiniz, ama bunu diyemezsiniz.

edit: istisnalar her iki taraf için bulunur elbet, ama kaideyi bozmaz.
  • kolunda pilatin belinde bel fıtığı vardı.
    işten çıkıp eve geldiği birgün masayı hazırlarken tabakları yere düşürdüğünde söylemiştim. ve hatta sana da çocuğuna da ben bakarım sen çalışma demiştim, bakardım da.

kabul etmedi tabi, yüzüme uzun uzun ifadesiz baktı. bu laftan sonra aşık olmuş bana, 1 sene sonra itiraf etmişti bunu da. bu kadına bir ömür adanır dedim içimden demişti.
    nostaljik bir başlık oldu...
    güzel oldu
  • bulursam hemen evleneceğim kızdır. neden? çünkü beyin bedava asfsdgd.