şükela:  tümü | bugün soru sor
  • akp'nin inanılmaz reformist politikalarından bahseden dedemize, oradan geçen bir teyzemizin yaptığı haklı olma ihtimali olan serzeniş.
    kürtaj yapılıyor.
  • asdfaksdjfklasjdfklasdjflkajsdflkajsdlkfjasdf.

sırf bunu dedi diye teyze 15 temmuz haini ilan edildi.
  • "dede" ya da "dayi" diye sirin gostermeye calismamamiz gereken bir insana tam yerinde soylenmis sozdur.

bu arada gun gectikce fetocu olma cemberi giderek daraliyor. bu insanimsilar icin bundan sonra nefret kusulacak bir kac grup ornegi daha vereyim:

-torku degil nestle cikolata alanlar
    -metro turizm degil pamukkale kullanlar
    -thy'den degil pegasus'dan bilet alanlar
    -osym'nin verdigi "emeginiz, emanetimizdir" kalemi yerine rotring kalem kullananlar
    -bim, a101 yerine macrocenter, migros'a gidenler
    -turkcell yerine vodafone kullanlar
    -tekbir giyim yerine lacoste, gap tercih edenler

bunlari gordugunuz yerde 155'i arayiniz!!
  • o kürtaj yapan kızda çok güzel be
  • kahkaha attırmış röportaj.

dayıya dişini fırçala dedi, dayı 155 ararım diyor. arayıp ne diyeceksin ? bana dişimi fırçala dedi, fetöcüler gelin alın mı diyeceksin ?
  • röportajı dinledikten sonra dede beni ikna etti. büyük resmi gördüm.
  • sonra niye chpye oy vermiyor kimse lan bu kadınlara kim verir akp nin alternatifine bak amk akpyede yok chpyede oy yok. belki iyi parti.
  • büyük resmi görenler tarafından vatan haini ilan edilmenize sebep olacak, diş macunu tanıtımı için oldukça önemli bir algı operasyonudur.

sonunda derinden bir sesle ''pis!'' denmesi tavsiye edilir.
  • bu cümleyi kurmak alenen terbiyesizliktir. ülkenin rte ye mahkum olmasındaki en büyük sebeplerden biri bu kalitesiz üsluptur.