şükela:  tümü | bugün
  • burak aksak'ın hem senaryosunu yazdığı hem de yönetmen koltuğunda oturacağı filmin başrollerinde binnur kaya, nergis öztürk, demet özdemir, uraz kaygılaroğlu ve okan çabalar gibi isimler at gibi bir projeye hayat verecektir.
  • burak aksak ve binnur kaya'nın birlikte olacağı bir proje. beni heyecanlandırmaya yetti . bekliyoruz
  • bizim eve elli metre ötede çekimleri var, yarım saat önce sıra sıra karavanlar gördüm sokakta, dayanamadım sordum, sonra da eve gelir gelmez baktım, şimdi merakla bekliyorum epey sağlam bir kadro var gördüğüm kadarıyla, içinde binnur kaya varsa türk malı bile izlerim ben zira.
  • afişini yine instagram hesabından paylaşan burak aksak, vizyon tarihini 17 kasım olarak müjdelemiştir. öte yandan yarın bir sürpriz var demiş, fragman düşebilir. takip etmekte fayda var. at gibi şahlansın. bürrşh.

bir gün sonra ekleme: şurada da dediğim gibi oldu. fragman düştü.
  • televizyon filmleri ülkemizde yaygınlaşsa hiç bunları vizyona sokmaya gerek kalmayacak aslında...
  • fragmanda kafadan kırık bir esas kız ve dans yarışmasını görünce hemen silver linings playbook bu dedim. umarım değildir. boku çıktı çıkacak çünkü uyarlamaların.
  • 17 kasım'da gösterime girecek olan film. burak aksak'ın en kötü filmi olmaya aday gibi. keza fragmanı tebessüm dahi ettirmedi.
  • fragmanını izlerken "senaryo yazma işine ara mı versen burak'cığım." dedim. leyla ile mecnun dizisinden sevgimiz ve samimiyetimiz olsa da fragmanı sunulan filmi 1 lir bile verip izlemem.
  • fragmanda okan çabalar'ın sahnelerine ciddi güldüm yalan yok. binnur kaya'ya laf eden zaten çarpılır da, ne bileyim konu olarak pek bir numarası yok gibi. bunun hollywood versiyonunda robert de niro, jennifer lawrence ve bradley cooper olmasına rağmen bence bok gibi filmdi. imdb puanı 7,8 ama herhalde jennifer'ın defalarca gözümüze sokulan poposunun puanı o; zira başka bir açıklama gelmiyor aklıma.

türkiye'deki sinema fiyatlarını da düşününce +20 tl vermeye değer mi bilemedim. ama bir ara izlenecekler listeniz varsa eklenir gibi.
  • burak aksak’ın son sinema performanslarına ve fragmanına baktığımda bin gözüm olsa biriyle bile bakmayacağım film. kardeş yapamıyorsak bıraksak mı ne yapsak?