• burak aksak'ın hem senaryosunu yazdığı hem de yönetmen koltuğunda oturacağı filmin başrollerinde binnur kaya, nergis öztürk, demet özdemir, uraz kaygılaroğlu ve okan çabalar gibi isimler at gibi bir projeye hayat verecektir.
  • burak aksak ve binnur kaya'nın birlikte olacağı bir proje. beni heyecanlandırmaya yetti . bekliyoruz
  • izlenmeye değer bir film olacak gibi görünüyor. heyecanla bekliyoruz efendim.
  • bizim eve elli metre ötede çekimleri var, yarım saat önce sıra sıra karavanlar gördüm sokakta, dayanamadım sordum, sonra da eve gelir gelmez baktım, şimdi merakla bekliyorum epey sağlam bir kadro var gördüğüm kadarıyla, içinde binnur kaya varsa türk malı bile izlerim ben zira.
  • gönderme yapacağım diye yine filmin amına koymasa bari
    bu arada ananı skim doğu perinçek
  • televizyon filmleri ülkemizde yaygınlaşsa hiç bunları vizyona sokmaya gerek kalmayacak aslında...
  • fragmanda kafadan kırık bir esas kız ve dans yarışmasını görünce hemen silver linings playbook bu dedim. umarım değildir. boku çıktı çıkacak çünkü uyarlamaların.
  • sen kiminle dans ettiğini sanıyorsun
  • fragmanda okan çabalar'ın sahnelerine ciddi güldüm yalan yok. binnur kaya'ya laf eden zaten çarpılır da, ne bileyim konu olarak pek bir numarası yok gibi. bunun hollywood versiyonunda robert de niro, jennifer lawrence ve bradley cooper olmasına rağmen bence bok gibi filmdi. imdb puanı 7,8 ama herhalde jennifer'ın defalarca gözümüze sokulan poposunun puanı o; zira başka bir açıklama gelmiyor aklıma.

türkiye'deki sinema fiyatlarını da düşününce +20 tl vermeye değer mi bilemedim. ama bir ara izlenecekler listeniz varsa eklenir gibi.
  • burak aksak’ın son sinema performanslarına ve fragmanına baktığımda bin gözüm olsa biriyle bile bakmayacağım film. kardeş yapamıyorsak bıraksak mı ne yapsak?
hesabın var mı? giriş yap