şükela:  tümü | bugün
  • duzenleme hususunda kesin bilgiyi bulamadim ancak tahmin ettigim kadariyla canozan tarafindan yapilip, yine canozan ve sedef sebuktekin tarafindan seslendirilerek bir sarki haline getirilmis ozdemir asaf siiridir. 6 aralik 2017 tarihinde spotify'de yayinlandi. sozlerin ozdemir asaf'a ait oldugunu bilmiyordum, buna ragmen dinler dinlemez once spotify'da, sonra da zihnimde loop'a almistim. ogrendigim bu bilgiyle de sarkinin bende kiymeti 2 katina cikti diyebilirim.

ayrica, elemanin kendi basligi altina da yazmistim, buraya da yaziyorum. dinleyin lan su herifi. yeni nesil muzisyenlerin arasinda acik ara en iyi isler cikaranlarin arasinda kendisi. kafayi pedofil klipler cekip israilli gruplardan sarki araklayanlarla bozmussunuz. iyi muzige, kaliteli ise az sayginiz olsun. tekrarliyorum:

(bkz: dinleyin ulan develer)

- edit bey ne yapiyorsunuz?
    - spotify linki veriyorum bebeyim:

https://open.spotify.com/…si=2geznqbequiswmat_bgfyw
  • ...
  • dinleyince deniz kenarında rüzgarın uğultusunu hissettiğim şarkı. belki de hissetmediğim şarkı. bilemeyiz ki.

sen hem hastalık hem de sağlık gibisin.
  • kelimelerle tarif edilemeyecek kadar güzel bir şarkı. son zamanlarda türkiye'den çıkan en güzel şey olabilir bu canozan. aynı hisleri en son rehber grubunda hissetmiştim. umarım daha iyi yerlere gelir.

bu arada kimse sözleri yabıştırmadığından üzerime düşeni yapayım;

sen kocaman çöllerde
    bir kalabalık gibisin
    kocaman denizlerde
    ender bir balık gibisin

varlığım varlığından
    bir nefes aldığında
    sanki birden sonbahar
    rüzgarı içime dolar

bir ısıtır bir üşütür
    bir ağlatır bir güldürü
    sen hem hastalık