şükela:  tümü | bugün
 • duzenleme hususunda kesin bilgiyi bulamadim ancak tahmin ettigim kadariyla canozan tarafindan yapilip, yine canozan ve sedef sebuktekin tarafindan seslendirilerek bir sarki haline getirilmis ozdemir asaf siiridir. 6 aralik 2017 tarihinde spotify'de yayinlandi. sozlerin ozdemir asaf'a ait oldugunu bilmiyordum, buna ragmen dinler dinlemez once spotify'da, sonra da zihnimde loop'a almistim. ogrendigim bu bilgiyle de sarkinin bende kiymeti 2 katina cikti diyebilirim.

  ayrica, elemanin kendi basligi altina da yazmistim, buraya da yaziyorum. dinleyin lan su herifi. yeni nesil muzisyenlerin arasinda acik ara en iyi isler cikaranlarin arasinda kendisi. kafayi pedofil klipler cekip israilli gruplardan sarki araklayanlarla bozmussunuz. iyi muzige, kaliteli ise az sayginiz olsun. tekrarliyorum:

  (bkz: dinleyin ulan develer)

  - edit bey ne yapiyorsunuz?
  - spotify linki veriyorum bebeyim:

  https://open.spotify.com/…si=2geznqbequiswmat_bgfyw
 • "ben bu sözleri nereden biliyorum" lan dedim ilk duyduğumda. ben araştırmayı yapana kadar bir süre girdapta kapılmış gibi döndüm durdum. suratıma bir avuç su çarpıp kendime geldikten sonra araştırdım.özdemir asaf şiiri olduğunu okudum. usta ile canozan bir araya gelmiş acayip bir iş çıkarmış.

  canozan'ı uzun süredir takipteyim. çok kaliteli işler yapıyor ama bu "sen kocaman çöllerde" en başarılı işi olabilir.

  sedef hanım napıyorsunuz? yine bi şarkıyı alıp başka diyarlara taşımıssınız. size de laflar hazırladım. bir ara döktüreceğim.

  şarkıyı dinledikçe gelen edit: müptelası oldum. motor sürerken, deniz kenarında, basket oynarken her yerde dinledim. benim mi boşluğuma geldi bilmiyorum ama uzun süredir beni bu kadar etkileyen bir şarkı olmadı. kendimi bulunduğum ortamdan soyutluyorum dinlerken.