şükela:  tümü | bugün
  • ( 4 gün önce verilmiş @sp3ciali5tt uktesi bu. )

tabiri caizse tabiri mümkün olmayan şeylerden birisidir bu; söylem, iltifat.

edit: yok yok bu daha muhteşem bir şeymiş az önce google'lattım ve çok muhteşem detaylara ulaştım: işte burada , tam olarak buraya tıklaman gerekiyor.

edit2: başlığı açarken kendim bile anlayamadığım bir şiir yazmıştım, onu sildim şu an. *.
  • karşıdaki insana zekice ve orjinal bir iltifat cümlesidir.
  • sosyal medyada her hafta kesinlikle bir kaç kez denk geldiğim saçma bir iltifat cümlesi. ilk olarak twitter'da yozgatlı bi dayıya kullanılmıştı sanırım. her şeyin bokunu çıkardığımız gibi bununkini de çıkardık ülkecek. hiçbir esprimiz tadında bırakılmıyor lan.

edit: aklıma şu an geldi. detay ne lan? niye bir kıza detaysın diye iltifat edersin. şunu bir kıza desen ben detay mıyım diye trip atar haklı olarak...
  • hayatımda duyduğum en itici cümle. bunu söyleyenin ağzına 1 hafta suda bekletilmiş ıslak gürgen odunuyla vuracaksın.
  • yeni moda kezban ve meriç sözü. önceden "yine mi güzeliz çiçek mi çiçek" vardı evrildi içine biraz felsefe koyuldu ve bu hale geldi. ota boka yazılır, resimde/fotoğrafta detay aranır ama görünen tek şey kezbansu ve berkecansu'nun snapchat köpek filtresiyle çekilmiş selfiesi olur?

http://i.hizliresim.com/lybl0b.jpg
  • "falanlı" ve "epik" gibi yavşak jenerasyon jargonundan bir başka göz kıstıran tümce.

gördüğünüz yerde tiksininiz.
  • bu kalıbı kullanan tipler üzerinde yaptığım araştırmada % 98.76'sının gerizekalı olduğunu tespit ettim.
  • amın feryadı daha detay kelimesinin anlamının farkında değil toplamda 5 milyondan fazla örneği olan 88 şahininin, çakal kasa bmw' sinin resmini koyup altına siksonik bir detaysın yazmış.

bu jenerasyon planlı programlı mal yetiştirildi, resmen bilerek eğitilmedi. bir neslin içine ancak bu kadar sıçılabilir.
  • bi insan bi insana niye detay der ya, aptal mısınız olum?