• ulan hoşlandığım kıza gecenin bir yarısı ders notlarını atarken sınavın test olduğunu söyledikten sonra aldığım dumura uğratan cevaptır.

+sen muhteşem bir detaysın
    -muhteşem 'detay' mı?!?!?!?!
  • sosyal medyada her hafta kesinlikle bir kaç kez denk geldiğim saçma bir iltifat cümlesi. ilk olarak twitter'da yozgatlı bi dayıya kullanılmıştı sanırım. her şeyin bokunu çıkardığımız gibi bununkini de çıkardık ülkecek. hiçbir esprimiz tadında bırakılmıyor.

edit: aklıma şu an geldi. detay ne lan? niye bir kıza detaysın diye iltifat edersin. şunu bir kıza desen ben detay mıyım diye trip atar haklı olarak...
  • hayatımda duyduğum en itici cümle. bunu söyleyenin ağzına 1 hafta suda bekletilmiş ıslak gürgen odunuyla vuracaksın.
  • yazan herkesin 7 sülalesini recm ede ede öldüresim geliyor.o kadar itici o kadar saçma o kadar embesilce bir laf ki; kullanan andavalların yüzüne bakıp bakıp acıyorum sınıfta.
  • ''sen muhteşem bir detay değilsin benim karşıma daha iyisi çıkmıyor.'' demek istediğim insanlar var
  • bu kalıbı kullanan tipler üzerinde yaptığım araştırmada % 98.76'sının gerizekalı olduğunu tespit ettim.
  • dudağın üstündeki ben. sen muhteşem bir detaysın.nışana ser levan
  • duymaktan bıkmış olduğum laftır. hiçbir zaman kullanmamışımdır. bana çok itici bir cümle gibi geliyor.
  • amın feryadı daha detay kelimesinin anlamının farkında değil toplamda 5 milyondan fazla örneği olan 88 şahininin, çakal kasa bmw' sinin resmini koyup altına siksonik bir detaysın yazmış.

bu jenerasyon planlı programlı mal yetiştirildi, resmen bilerek eğitilmedi. bir neslin içine ancak bu kadar sıçılabilir.
  • bi insan bi insana niye detay der ya, aptal mısınız olum?
hesabın var mı? giriş yap