şükela:  tümü | bugün
  • ilave tv benzeri bir kanal. link

röportajları yapan kişi soruyu sorup kaçmıyor, gelen cevaba göre karşısındakini zorlayacak başka sorular soruyor, arif kocabıyık reis gibi. bu açıdan takip edilmesi gereken kanallardan, yalnız o nası bi logodur kardeşim, rodin'in heykelini bi logoda kullanmak bariz hırsızlık oluyor.

edit: la en kötü "logo creator" veya "online logo maker" falan yazıp google'da aratın, sürüyle site var otomatik logo üreten.
  • desteklenmesi gereken kanal. çok düzgün çalışıyorlar. alternatif yayıncılık için örnek teşkil ediyorlar.

(bkz: tarık şenocak)
  • gündeme ilişkin sokak röportajlarıyla halkın nabzını tutan az çok başarılı sayılabilecek youtube bir kanalı. eksiklikleri var ancak, o meksikalı dingilin bulunduğu ilave tv’den daha kaliteli olduğunu düşünüyorum.

en azından kanaldekiler hadlerini biliyor. o meksikalı gibi kendini muhalefetin aydın kişisi sanıp, bomboş bilgi seviyesiyle bireysel açıklama yapmaya yeltenmiyor.
  • bursa sokaklarının nabzını tutan başarılı bir youtube kanalı. röportaj yapan kişi de verilen cevaplara göre güzel reaksiyon göstererek konuşmanın nabzını iyi ayarlıyor.
    dün kendilerini fomara meydanında röportaj yaparken gördüm, zamanım olmadığı için uzaktan geçtim ama vakit olduğunda denk geliriz umarım.
    buraları okuyorlarsa da kendilerini tebrik ederim bursa'nın böyle bir eksiğini kapattıkları için.