şükela:  tümü | bugün
 • nerde?

  evrenin en eski sorusu.
 • (bkz: değişik)
 • + ne diyon
  - herşey diyom, sen ne diyon
  + asıl ben herşey diyom sen ne diyon
  .
  .
  ankara bebeleri için kavga öncesi ağız dalaşının en can alıcı sorularındandır. asıl sen nee diyongg derken karşıdakini itmek gerekir.*
 • youtube üzerinde izlemekten en fazla zevk aldığım, dinlemekten en fazla haz aldığım videolara sahip kanalın en çok tutan serisi. asıl esprisinin muhabbet olmasıyla birlikte 7/24 dinleyebileceğiniz muhabbetleri döndüren assolistlerin isimleri can sungur, can türkdoğan ve ömercan güldal'dır.
 • ağzından çıkan kulağına isabet etmiyor mu sorusunun kısaltılmışı
 • çoluk çocuk işi bir youtube kanalı programı.

  liseli kuzenimin ısrarıyla, ilk çıktığı zamanlar, bir süre takıldım. bence 10 - 17 yaş grubuna hitap eden programlardan bir diğeri, fazlası değil. çok dalga geçtikleri kanallardaki çocuklardan pek farklı değiller, üstelik yarıları kadar para kazanamıyorlar.

  programın formatı 3 tane adamın youtube'da, izleyicilerinin (izleyici kitlesi: okuma yazma bilen çocuklar) yorumlarını okuyup gülüşmeli sohbet etmeleri. geekyapar kanalının programı ve bu 3 adamın hepsi geek. bence programın ismi "geek 3 adam" falan olabilirmiş.

  kolpaçino'yu eleştirdikleri bir bölüme maruz kalmam beni bu entryi yazmaya itti. yoksa bu heriflerin reklamını yapmaya niyetim yoktu. bu arkadaşların sinemadan zerre anlamadıklarını ilgili bölümde görebilirsiniz. gerçi eleştirmişler diyorum, ama eleştiri falan değil. tepeden bakmacı bir tavırla şafak sezer'e sallayıp kendi apartman çocuğu egolarını biraz tatmin etmişler, o kadar.

  kolpaçino'nun ne denli başarılı* bir film olduğunu; detaylarıyla anlatmaya, en azından bu başlıkta, gerek duymuyorum.

  enes batur yakında lambolara biner, bunlar da biz çok zekiyiz, "parayla satın alamazsın" romantizmiyle ağlaya ağlaya atıp tutar.