şükela:  tümü | bugün soru sor
 • (bkz: 155'i ararım diye kadını tehdit eden yobaz dayı)
  başlıkta yazan bütün girdileri okuduktan sonra ne yazık ki kimsenin siyasi görüşlerinden ve yahut da nefretinden haklı ve ya haksız ayrımına varamamasını üzüntüyle gördüm. arkadaşlar destek verin yahut vermeyin ama kişiler kendi düşüncelerini onlara soran, onlarla ilgilenen kişilere diledikleri gibi açmakta özgürler. o yobaz dediğiniz insan bir başkası konuşurken kendi fikrini baskın bir şekilde söylemiyor bunu yapan orada ki faşist teyzemiz. ki teyzemiz fikir söylemekten de ziyade kişisel hakaret olarak kabul edilebilecek "sen önce dişlerini fırçala" gibi alçakça aşağılayıcı bir cümle kuruyor. ben fikrimi beyan ederken birisi bu denli kişisel hakaret içeren söz söylese video 'da yobaz dediğiniz dede kadar sakin kalamayabilirim. görüşümü desteklesin ya da desteklemesin kendi görüşü sorulan kişinin kendi görüşlerini ifade etmesine engel olmak asıl yobazlıktır. kimsenin bunu dile getirmemesi beni ayrıca üzmüştür.
 • (bkz: ad hominem)
  muhtemelen chp kadin kollarina kayitli teyzemizin malesef konuya alakasiz ve sacma bir yerden dahil olarak durduk yere haksiz cikmasina sebep olan cumle.
 • tüm zamanların en özel ayar cümlelerinden biridir.
  (bkz: #76868487)
 • bu ayarı veren teyzemiz sonrasında bir yobaz adam tarafından vatan haini ilan edilmiştir.

  dişlerini fırçalamamış olması gerçeği bir tarafa yobazcığımızın el kol hareketleri de pek bir kıvrak geldi bana tabiatlarından olsa gerek *

  sen önce dişlerini fırçala 1.dk.larda bir yerde..

  çok güldüm yahuu :)