şükela:  tümü | bugün
  • akıllara akp'li çevre ve şehircilik bakanını getiren olay.

akp'li bakan ise kanserli kızın eline para tutuşturup geçmeyi tercih etmişti.

(bkz: dilek özçelik)
  • bir öz eleştiri.
    yeni bir lider doğuyor.
    inşallah halkla kurduğu güzel ilişkiler, güler yüzü ve samimiyeti partisi, kurumu ve personeli tarafından suistimal edilmez.
  • şerefsizim ağlamamak için kendimi zor tutuyorum.

dilek özçelik aklıma geldi bir an, ismini anmak istemediğim bir mahlukatın 100 lirası eline tutuşturulmuştu.

ulan zor ama inanıyorum bazı şeyler değişecek, pis ve kirli zihniyet son bulmasa da azalacak senin sayende başkanım! bu değişimin öncüsü sen olacaksın eminim buna!
  • yırtık dondan çıkar gibi her başlık altından çıkan anuba koduğumun trollerine dert olmuş açıklamadır. ana bacı küfrettirmek hoşuna gidiyor ak gavatın. nasıl da sizi üst üste koyup silke silke başkan oldu... soda için belki geçer ibneler.
  • cebine para koyup gönderenlerin yanında insan gibi insan adam gibi adamdır.
  • o kadar tuhaf ki , olması gereken yapıldığında anormal tepkiler veriyoruz . olması gereken o kadar uzakta kalmış ki yıllarca .. başkan olsan da olmasan da helal sana ekrem ağabey ..
  • içimi ısıttınız hatta gözlerim yaşardı. işte böyle gençlere böyle başkanlara, böyle insanlara ihtiyacımız var.
  • bizler nasıl (bkz: dilek özçelik)’e yapılanı unutmadıysak ve halen susmuyorsak bunu da unutmayız başkanım. yüreğine sağlık.
  • utanması gereken kişiler orda dururken, kendisinin utanması insanı bir başka yapıyor.
    ben de utanıyorum.
    utanma arlanma duygusu olmayanlar nerede?
  • şu diyalogların kalitesi nedir allahım yaa, kafayı çıkıp asfalta sürtmek istiyorum.