şükela:  tümü | bugün
  • spor muhabiri. star tv ve cnn türk'te çalışmışlığı vardır.
  • fenerbahçe aleyhindeki her türlü gelişmeye destek vermekten geri durmayan biri. son olarak euro 2016 adaylığında seçilmeyen saraçoğlu için otopark sorunu var ondan seçilmiyor diyerek karara desteğini bu şekilde açıklamıştır. buradan kendisine, "2016'ya kadar henüz olmayan stadların yapılabileceğine inanıyosun da saraçoğlu'nun var olduğunu iddia ettiğin otopark sorununun o tarihe kadar çözülemeyeceğine neden inanmıyorsun" diyoruz.
  • an itibariyle 27 haziran 2013 aziz yıldırım'ın basın toplantısında sorular soran kişi.
  • obradoviç'ten yediği ayardan sonra ilk kez antalya havalimanında benimle konuşurken görülmüştür. insanlar futbolcularla fotoğraf çektirmeye çalışırken usulca yanıma sokulup '' çok kalabalık be dostum '' demesi, benim de onu tanıyıp '' antalya'da böyle senad abi'' demem, çok mutlu kendisini.
  • aziz yıldırım ın basın sözcüsü gibi fırsat bulduğu her kanal ve radyoya yorum yapan sözde gazeteci.
    muhabir: senad takımı aziz yıldırım yönetiyor diyorlar ne diyorsun?
    s.o : --- spoiler ---

yahu türkiye süper lig de hangi takımın başkanı takıma karışabiliyor? gülüp geçiyorum.
    --- spoiler ---
    aynen kardeşim, gülüp geçiyoruz.
  • fenerbahçe muhabirleri arasında açık ara en işkembeden sallayan transfer duyumcusu.

takipçi kasmak için hayaller aleminden yalanlar yazıyor. son olarak da roman nöştater'e ruslar 8 milyon euro veriyor kurşununu sıktı. hadi bakalım. 8 değil 3 milyona satılırsa editleyip özür dileyecem.