• timur akkurt'un yönetmen eşi.

bugünlerde, kalabalık cv'sine yepyeni bir projeyi dahil etmeye hazırlanıyor:

(bkz: teknolojiden anlamayan adam)
  • zeynep akkurt'un annesi, timur akkurt'un eşi, yekta kopan'ın dostu, elvan abeylegesse'nin kapı komşusu, anna karenina'nın teyzesi kızı, seferoğullarının dördüncü kuşaktan torunu.
  • bbg gaye'nin kız kardeşi olsa bu kadar benzer.
  • sıkıntıdan çatlamak üzereyken kafam dağılsın diye youtube'da kemal tuğrul sümer izliyordum ki düz konser adamı, motto müzik ve hayat bana güzel sıralamasıyla kendimi şenay akkurt izlerken buluverdim.
    ayhan sicimoğlu`ndan sonra kültür - gezi programı işini ülkede iyi yapabilen birisini görmek mutlu edici.
  • sanırım izlediğim en güzel küba gezisini yapmış kadındır. öyle böyle de kıskanmadım.
  • timur akkurt'un videolarında görüyordum ama açıp da bir videosunu hiç izlememiştim. amsterdam'dan yeni geldiğim için bu konu ile alakalı videosu gözüme çarptı ve keşke gitmeden önce izleseydim dedim.

gerçekten başarılı bir iş çıkarıyor. bundan sonra takipçisiyim.
  • genelde esi timur ile birlikte cok guzel mekanlara, cok guzel geziler yapan insan. boyle gezi videosu falan izlemekten genelde pek hoslanmam, ama bence anlatimi, cekimler filan insana izlettiriyor. programlarinin cogunda egleniyorsun, ayni zamanda bir seyler de ogrenebiliyorsun (bkz: guldururken dusundurmek).

gittigi yerlerin bazilarina gitmistim, izlerken aa lan oyle bi yer mi varmis filan oldum. genel olarak gittigi yerin onemli yerlerini kompakt bir sekilde veriyor. onun gezdigi bir yerlere gidecekseniz, gitmeden acin bi videosunu izleyin derim.
  • youtube daki hayat bana güzel isimli gezi vloglarını yeni keşfettiğim kişi. ben çok başarılı buldum. çok samimi ve kendini izlettiriyor. sırayla her bölümünü izlemeye başaldım. yunan adalarından tayland’a geldik şuanda.
  • hayat bana güzel isimli gezi vlogları ile dünyayı turlayan bu hanım ablamıza tesadüfen rastladım. güzel sesi, diksiyonu ve kendine özgü sempatik tavırları ile gittiği yerleri tanıtan videolarını oldukça profesyonelce buldum. benzeri pek çok gezi vloggerı içerisinde en başarılı olanlarından diyebilirim. takip etmeye değer.
  • kendisinin gezi videolarını severek izliyorum.
    geçen gün teşvikiye'de yolda gördüm.
    kameranın kiloya yaptığı +5 etkisini bir kez daha farkettim.
    videolarda kesinlikle daha kilolu görünüyor.
    gerçekte öyle değilmiş.
hesabın var mı? giriş yap