• sıkıntıdan çatlamak üzereyken kafam dağılsın diye youtube'da kemal tuğrul sümer izliyordum ki düz konser adamı, motto müzik ve hayat bana güzel sıralamasıyla kendimi şenay akkurt izlerken buluverdim.
    ayhan sicimoğlu`ndan sonra kültür - gezi programı işini ülkede iyi yapabilen birisini görmek mutlu edici.
  • bu kadını çok çekici buluyorum. değişik bir havası var.

(bkz: mağara nasıl kardeş yazları serin oluyor mu)

bir kadını çekici yapan şeyler sadece seksiliği değildir. bilgisi, görgüsü, espri yapma yeteneği de bir kadını seksi yapabilir. kaç yaşında olduğunu ve sahip olduğu güneş gözlüğü sayısını merak ediyorum.
  • sanırım izlediğim en güzel küba gezisini yapmış kadındır. öyle böyle de kıskanmadım.
  • hayat bana güzel isimli gezi vlogları ile dünyayı turlayan bu hanım ablamıza tesadüfen rastladım. güzel sesi, diksiyonu ve kendine özgü sempatik tavırları ile gittiği yerleri tanıtan videolarını oldukça profesyonelce buldum. benzeri pek çok gezi vloggerı içerisinde en başarılı olanlarından diyebilirim. takip etmeye değer.
  • kendisinin gezi videolarını severek izliyorum.
    geçen gün teşvikiye'de yolda gördüm.
    kameranın kiloya yaptığı +5 etkisini bir kez daha farkettim.
    videolarda kesinlikle daha kilolu görünüyor.
    gerçekte öyle değilmiş.
  • zeynep akkurt'un annesi, timur akkurt'un eşi, yekta kopan'ın dostu, elvan abeylegesse'nin kapı komşusu, anna karenina'nın teyzesi kızı, seferoğullarının dördüncü kuşaktan torunu.
  • bbg gaye'nin kız kardeşi olsa bu kadar benzer.
  • motto müzik youtube kanalında hayat bana güzel adlı programın sunucusu.
    gezi videoları gayet bilglendirici ve insanı gezdiği yerleri görmeye neşeli haliyle teşvik ediyor
  • gezi videoları seyredilesi. sevimli bir suratı ve mimikleri var. yaşını göstermiyor, hareketleri falan çok sempatik. umarım çizgisini bozmaz.
  • timur akkurt'un videolarında görüyordum ama açıp da bir videosunu hiç izlememiştim. amsterdam'dan yeni geldiğim için bu konu ile alakalı videosu gözüme çarptı ve keşke gitmeden önce izleseydim dedim.

gerçekten başarılı bir iş çıkarıyor. bundan sonra takipçisiyim.
hesabın var mı? giriş yap