• cahil bir feriştah örneği
  • kızışmış...
  • reisçi fantezi dünyasıyla ilgili güzide örneklerden birini sunan kadın. bir diğeri için...

(bkz: kabataş yalanı)
  • otobanda tecavüze uğradığını hayal eden keva......
    inşallah başına gelir, onlarca terzi uğraşır parçalarını dikmek için.
    babası erkek kardeşi yok mu bunun, sanayiye çırak versinler ancak söner yangını.
  • kadin olmaktan utandiran bir aciklamanin sahibi.
  • ıp adresinden direkt kim olduğu ve nerede olduğu bulunup hakkında soruşturma başlatılması gereklidir.

yazdığı şeyler şaka cinsinden değil, şakası bile çok korkunç.
    dilerim hakettiği cezayı bulur.
  • ulan ne güldüm ya. kendini tutamamış düz nefes diyor , yiğit diyor, tırcı diyor , soluğunu kesecek diyor. tahrik olup "var abla" diyen çıkmış mı acaba ? tweet silindiği için gözükmüyor.
  • türkiye'de milyonlarca bulunan gariban eğitimsiz vasıfsız, buna bağlı olarak pervasız seviyesiz kızın biri. buna kızıp sinirlenmek yerine bu kadar cahil cühela genç ne olacak onu düşünün. ülkede üretim bilim teknoloji sanayi yok. boş bakkal ne yapar? bu kız iyi bir ilk öğretimden geçseydi yine böyle olur muydu? doğruyu yanlışı biraz olsun ayırt edebilecek altyapısı olsa bu kadar iğrenç bir şey paylaşır mıydı?

anadolu çomarı denilip geçilen bu gençlere bakınca bende uyanan his nefret değil, acıma duygusu. olmamış hayatlarında tek övündükleri şey memleketleri, takımları, reisleri vs. olan acınası tipler.
  • sanırım kemal kılıçdaroğlu'na aşık bir tecavüz sever.

ah bir erkek olsaydı, türkiye'nin halini o zaman görürdük, elinde direksiyon, önünde penisi ile bütün erkekler elinden geçecekmiş. hayır ayrıntı vermek ne demek, ilahi teyze bu kadar aşikar etme kendini.

bu arada çok ilginç değil mi, kadın erkek olup erkeğe tecavüz etmek istiyor, normal olan erkek olup kadınlarla birlikte olmak isteyeceğini. anam kafam yandı.

aklıma erkekten cinsiyet değiştirip lezbiyen olan birisi aklıma geldi. hakkaten ha gafam yandi.

kimseden nefret etmek istemiyorum ama bazı şeyler insanın elinde olmuyor ne yazık ki.
hesabın var mı? giriş yap