• http://www.internethaber.com/…yil-hapis-584037h.htm

linkinde görülen babadır. aslında görünmüyodur. adları kısaltımıştır adları batasıcaların.

şimdi siz bunu okuduğunuzda kanınız donacak ya, ben size başka birşey söyleyeyim. kişisel gelişim ile aktif ilgilendiğim dönemlerde danışanlarımın bana anlattığı olaylar bu ve benzer tacizlerin ülkemizde sıkça yaşandığını bire bir gözlemlememe yol açmıştır. psikopat babalar, orospu çocuğu dayılar... bir psikatr ın bana "bu olaylar her altı evde birinde var" demesi de tuz biber olmuştur.

evet var... söyleyemiyorlar... annelerin haberinin olmasına rağmen "başkası ne der" korkusuna söyleyemiyorlar.
  • (bkz: şam babası) manyak sapık.
  • bu çocukların hepsinin çok iyi bir tedaviden geçmesi gerekiyor. bu aşağılık imam devletinde artık böyle bilimsel bir yaklaşım beklemek ne kadar mümkün, bilinmez. eskiden es geçilmiyordu, donanımlı uzmanlara emanet edilip sağaltılıyorlardı. şimdi öyle değil.
    bu çok üzüyor insanı.

ana baba ciddi akıl hastası. bu kesin. cezalarını da çekecekler. şimdi onları değil, bu dört çocuğun akıl sağlığını ve geleceklerini düşünmek ve düzene koymak gerekiyor.

türkiye'de ensest sanıldığından daha yaygındır ancak itiraf edilmesi en güç taciz türü olduğundan, hiçbir zaman gerçek sayıya ulaşılamamaktadır. kapalı toplumlarda yaygındır. hepsinden daha fazla rahatsız edense, annenin durumdan haberdar olmasına rağmen hiçbir şey yapmaması, tecavüze göz yummasıdır.
  • antalya ilinin sosyolojik olarak araştırılması gerek bu haberden sonra vitrindeki mankene tecavüz eden de antalyalıydı,kuzuya tecavüz eden de.bu daha pisliği daha kabul edilemezi ama cidden bir sıkıntı var bu şehirde.
  • biten yargılama sonrası mahkemeden 70'er yıl yediklerini bilmeyen ekşideki çok bilmişlerin inanmadığı olay.
  • su katılmamış orospu çocuğudur.

allah böyle piçlerin hepsinin belasını versin. üstünüzden kamyon geçse, bir oda dolusu adam sikse sizi yine az şerefsizler.

antalya'yı da suçlayan dingiller adamın memleketine bir baksın. mağduruz biz ayaklarını bırak artık.
  • olayı antalya ilinin sosyolojik yapısına indirgemek yerine türkiye bazında incelemeyi gerektirecek babadır.
  • tecavüz var, istismar var, zorlama var denmiş. sözlük yazarları hala hangi din, hangi şehir tartışıyorlar.
    önce insan olalım.
  • baba değil canavardır.. amacım fikir yürütmek değil sadece nefretimi kusmak için yazıyorum, böylelerini elime geçirsem hiç buraya yazmam, anasını öyle bi bellerim ki, ta ki ciğerim soğuyana kadar.. ama elimizden bir şey gelmediği için bi nebze sövüp sayıp rahatlıyoruz el mecbur.. allah belasını versin hem de öyle bir versin ki, diğerlerine de ibret olsun, uçkurları g.tlerine kaçsın.. şerefsiz köpek.. hapiste defalarca tecavüze uğradıktan sonra gebermesi dileklerimle..