• bu küfürbazı çaylak+lanetli yapan ekşi yönetimine sonsuz teşekkür ediyorum. kimsenin kimseye, durduk yere küfür etmeye hakkı yok.

edit: halen daha kendini haklı çıkarmaya çalışan, paçalarından buram buram cahillik akan, yobaz yazar. evet, istemiyorum çocuğumun eşcinsel olmasını, bundan halen daha sana ne?

evet entrylerimde küfrederim ama senin gibi, direkt şahsa küfretmem. benim; “uza” lafıma küfrettiği için yine kendisi haklıymış ahahahaha. eşcinsellere karşı değilim, sadece senin ve saz arkadaşın gibi önüne gelene sövene, saygısız olan tiplere karşıyım. kalkmış iki tane hıyar doğmamış çocuğum üzerinde ahkam kesiyor, sonra bana cahil diyor çomarlar.

son olarak; başka insanların hayatına hadsizce karışabilen, kendinde hak gören ve bunu küfürlerle, hakaretlerle dile getiren aşırı cahil bir yazar.
  • ''sana ne ulan? çocuk benim çocuk değil mi, sana ne?''

enteresan. bu cümlenin üzerine kendimi açıklamama gerek var mı emin değilim fakat çocuğunun bireyselliğini kabullenmekten aciz herifin teki gelmiş beni ve arkadaşımı cahil, saygısız ve küfürbaz olmakla suçluyor. ''hadi uza'' mesajına karşılık olarak kendisine ''siktir'' dediğim için küfürbazmışım. hak edene her şey müstahak. bu entrydeki küfürleri ve hakaretleri saymak dahi yorucu: görsel
    yanlış anlaşılmasın bu arada, diğer girdilerinde eş cinselliğe karşı olmadığını anlatmaya çabalarken kullandığı ''ibne'' tabirleri de kendisinin homofobik olmasıyla alakalı değil asla, ''ibne'' onun için bir sevgi sözcüğü yalnızca.

nick altına veya entrylerine baktığınızda kimin küfürbaz, cahil ve linç kültürü bağımlısı olduğu açıkça ortada. kaos aşığı olmayan hiçbir insan aynı gün içerisinde başkasının nick altına yazdığı entry'yi güncellemek yerine tekrar entry girecek kadar saldırgan ve işsiz olamaz. hasbelkader bu entry'yi görürse de hemen alta bir tane daha girer. muhalif yorumlarda bulunup sonra altına ''homofobik değilim ama...'' veya ''not: ateist'' yazarak hedef oklarını kendinden uzaklaştırabileceğine dair bir inancı var belli ki. aklınca ters köşe yapacak. sen git çocuk kandır. kendisine sol frame popüler başlık avında iyi şanslar diliyorum.
  • uzun, uzun duygusal çıkmazını itiraf edip mesaj alımına (hatta belkide hayata) kendini kapamış yazar şeysi.. insan sevdiğinin yanında durur o git demedikçe tabii.. üzgünüm ama malsın, hatta önde gidenisin. özelden yazardımda genellikle sikimde olmazdı küfür eder geçerdim ama sana istisna geçmem gerektiğini düşündüm yazdığın uzun itiraf hatırına..
    (bkz: ters psikoloji)
  • gelecekteki çocuğumun eşcinsel olmasını istemediğim için, eşcinsel olmasına karşı olduğum için, bana “cahil” diyen sözde modern cahil. üstüne bir de küfür eden, ağzı bozuk yazar. insanlar sizler yüzünden eşcinselliğe karşı oluyor.

en uyuz olduğum insan tipi. sana ne ulan? çocuk benim çocuk değil mi, sana ne?
  • (bkz: ezik)
hesabın var mı? giriş yap