şükela:  tümü | bugün soru sor
  • tehlike arzeden bir durumu resmeden cümledir;
    insanın kendisi vardır kendisi için... en önce... "ben" vardır.
    "senden başka kimsem yok", bir önceki cümlede yer alan "ben"in yerine bu cümledeki "sen"i koymaktır... ve o "ben"in yok oluşunu eli kolu bağlı izlemek.
    haaa... bir de tüm bu olup bitenden zerre kadar rahatsız olmamak.
  • rüyamdaki güzel çocuğun cümlesidir. bulacağım onu corç.
  • içinde çok ağır ve derin anlamlar içeren, herkese söylenmesi çok sakıncalı olan cümledir.
  • vardır öyle insanlar ama giderler hele bu lafı duyduktan sonra kesin giderler.
  • acılar yaşadıkça, üzüldükçe, tecrübe kazanıp olgunlaçtıkça, kimsenin "number one" olmadığını, bulunmaz hint kumaşı olmadığını hatırlatan söz. hayatta sizden daha değerli hiç bir şeyin olmadığını size öğreten söz.ne amaçla, ne duygularla söylerseniz söyleyin, zayıf olarak algılanırsınız. yaşadığınız acı kimsenin umrunda olmaz ve en sonunda yine kendinizle baş başa kalırsınız.
  • biri de bunu bana desin, gerçekten ne mutlu olurum.
    edit: mutlu olmam, yalan söyledim. bunu duyunca korkup uzaklaşırım şahsen, o yüzden sakın haaa !!
  • duygu sömürüsü kokan ifade.
  • -senden baska kimsem yok.....
    -cumhuriyet kimsesizlerin kimsesidir!

(kemalist sevgili :((( )
  • kendinize itiraf ettiğinizde eş zamanlı olarak aslında yalnız olduğunuz gerçeğini yüzünüze vuracak his. ışık hızının gerçek hayattaki yansımasını görmek istiyorsanız vakit kaybetmeden bunu hissettiğiniz insana kurun şu cümleyi. ne kadar çabuk piç gibi ortada bırakıldığınıza kendiniz bile inanamayacaksınız. kesin bilgi.*