şükela:  tümü | bugün
 • yalan olduğu samimiyetsizliğinden belli olan tümce. passive voice kullanarak neyi yutturmaya çalışıyorsun anam? oldu da kendiliğinden mi oldu? daha önce bir kişiyle oldum de, cümlenin öznesi ol, sorumluluk al, ciğerimi ye. zaten insanların seks geçmişine dair kantitatif veriler neden bahis konusu olur ki hiç anlamam. ne teyidi mümkün ne de eldeki güvenilirliği düşük verinin bir sikime faydası var.

  edit: kafa karışıklığı.
 • hatta olayı abartıp size onun kim olduğunu , ne zaman olduğunu anlatmaya çalışır . siz sinirlendikce o da "hayır ben dürüst bir insanım ve sen bunu bilmelisin " ayaklarına yatar. ben şahsen yemiştim ama daha 19 yaşındaydım .
  kısaca kadın milletinin bu konuda yalnızca 1'ler ve 0'lardan ibaret olan binary (ikili) sayı sistemini kullanır. ( olaya biraz matematiksel bir boyut getirmek istedim )
 • büyük ihtimalle yalandır, o kişi hakkında sorulan sorulara verilen yanıtlar da bir o kadar yalandır, saklanan birçok şey vardır sizden.

  konunun biraz üzerine gidince en küçük bir anormal tavır sergileniyorsa geçmişte yapılanları duymak bile istemezsiniz.

  yapmanız gereken tek şey "lütfen geçmiş hakkında konuşmayalım, bugünde yaşayıp geleceğe bakalım" diye en başından uyarmaktir. aksi halde bok yoluna gidersiniz; üzüntü, sıkıntı, dert, tasa.
 • çok can sıkıcıdır bunu duymak. işin yoksa şimdi öğret; "onu öyle yapma, bunu buraya tut, durr fazla oldu".
 • (bkz: 5n1k)
 • bu cümle öylesine "potansiyel yalan" olarak kodlanmıştır ki eril bellekte, eğer bunu söyleyen kadın gerçekten de öyle olsa bile bunu söylememeli artık. yani bi kaç sefer oldu diye yalan söylemeli, doğrusu gerçekten de bir kişi olsa bile. mesela bekaretini gerçekten de kazayla kaybeden birinin durumu gibi bu. evet, yalan söylemeli ve cinsellik yaşadım demeli o kişi de. çünkü siz doğru söyleseniz de karşınızdaki buna asla inanmayacak.

  biz buna potansiyel yalan kodlaması diyoruz eril bellekte. böyle yapmalı kadın kişisi bence. yoksa bu işin sonu deriiiiin bir güvensizlik uçurumu...

  böyle de boktan bi kısırdöngü