şükela:  tümü | bugün
  • birkaç kez, 30 yaş üstü bayanlar tarafından tarafıma yapılan açıklama. düşündürücü olan söz. yüzde 90, yalan. bu cümleyi kuran kişi, öncelikle neden bu cümleyi kurmak ihtiyacı hissetmiştir, sorulmadı ki? durduk yere söylendiğine göre altında yatan nedir? hiçkimseyle birlikte olmadim dese, diyemiyor, yalan olduğu ortada. bir kişi oldu dese, bunun da gerceği yansıtmadığı aşikar olacak. tatlı bayanımız, doğruluğu çok yadsınamayacak en küçük sayı olan "2" de karar kılıyor. 30 yaş üstü bayanlar, yapmayin, gerek yok. sorulmayan bu sorunun cevabını vermeyin, samimiyetiniz buhar olup uçuyor. bu soruyu soran bir erkek arkadaşınız, partneriniz varsa da, benden size naçizhane bir öneri, o adamla görüşmeyin. kendinize bunlari yapmayin, yaptirtmayın.
  • perde arkası:
    "1 inandırıcı olmaz."
    "3 ve yukarısı çok olur, önüne gelene veriyor zanneder, güvenmez."
    "2 iyidir. sadece aşık olunca veriyor diye düşünsün."
  • sizinle sevişmesini de sevişmekten saymayacak ve sizden sonra seviştiği erkeğe de aynı cümleleri söyleyecektir.
  • - senden önce sadece iki kişi ile seviştim
    + yapma yav. e öğlen olmuş ama.
    - yav diyorum işte işler kesat.
    + valla allah hayırlı işler versin diyeyim o zaman. borcum ne kadar.
    - otuz kağıt at yeter yiğidim. sevdim seni bamya pipi.
    + apla ayıp oluyo ama...
  • ...der ve devam eder; senden öncekilerde ya tecavüze uğramıştır, ya çok saftır ve kandırılmıştır ya da alkollüyken olmuştur hatırlamıyordur; zaten hiç biri de senin kadar iyi değildir ve ilk defa orgazm olmuştur.
  • (bkz: biri de bir bini de bir)

asadafasfafafsssdsadsjagh
  • aynı anda mı farklı anda mı seviştin bu 2 kişiyle gibi soruları akla getirip beyni mantara çeviren sözdür.

(bkz: grup seks)
  • bu cümleyi duyan kişi neden kendisine bu laf söylenmiştir ilk başta o düşünülmelidir. geleneksel acımasız yapaylıklar, erkekgillerin nefret ve tehdit içeren tutumları, bakışları, aile-mahalle-medya baskıları bunlar analiz edilmeden cevabı bulunamayacak olan cümledir. bu kadar zinciri gözardı edip de ne diye kadınlar böyle bir şey diyor derseniz de pes denir artık size.
  • kimseyle sevismese kezban
    bir kisiyle sevisse yalancinin onde gideni
    iki kisiyle sevisse kendini masum gostermeye calisan bir yalanci
    3+ kisiyle sevisse her onune gelene de vermis

yani ben anlamadim siz neyin pesindesiz. bunu soyleyen kizin salakligi da ayri sanki ozur dilemesi gerekiyormus gibi.