şükela:  tümü | bugün
  • bir yazar.
  • ekşiye yazarlık için başvurdum. 2 sene geçti tabi ben ne zaman başvurmuştum; kullanıcı adım neydi unuttum tabi. neyse e-postalarımı kontrol ederken baktım ki ekşisözlükten e-posta gelmiş. hemen açtım. ilk satır şuydu :" senden yazar olmaz" . bunu görünce başvurum kabul edilmemiş dedim kapattım hemen sayfayı. vay adi heriflere bak dedim ne kadar terbiyesizler ne demek lan senden yazar olmaz dedim. yav insan başvurunuz red edildi der kibarca falan dedim dışarı çıktım. çok olmasa da biraz moralim bozuldu. vay eşek herifler falan diye gezerken aklıma geldi. la dedim benim kullanıcı adım " senden yazar olmaz"dı dedim. ilk başta onla hitap ettiler tabiki. akşam eve gidince baktım ki kabul edilmiş. avrupa kupası maçlarını izliyorum şu an. bizim takım gibi ruhsuzu yok. hala anlayamadılar bizim türk milleti iyi oynayan, gol atan ya da yenen bir milli takım istemiyor; tek istedikleri mücadele eden, ruhunu ortaya koyan bir milli takım ama yok bizim futbolcuların umrunda değil. yani gözlerinde elindem geleni yapıyorum ama benden bu kadar bakışı bile yok diyerek fransa isviçre maçını izlemeye devam ediyorum.
  • her türlü kripto para başlığının altına refli link sokuşturan bir dilenci.