şükela:  tümü | bugün
  • 2007 best model of turkey birincisi. 1990 doğumlu, boyu 186 cm ve izmir'li.
    yüksek topuklu giyip kalabalığa karıştığı zamanlarda yurdum kızını komplekse sevketmemek için göbeğine kaş göz yapması gereken hatun.
    edit: 1990 doğumluymuş efenim ben yanlış biliyomuşum. uyardığı için telepathosspher'a teşekürler.
  • boxer dergisinin düzenlediği türkiyenin en seksi kadını 2009 anketinde didem erol ve hadise ile finale kalmış manken. konuşmasına , gözlerine ve fiziğine aşık olmamak elde değil.
  • sade vatandaş programındaki hareketleri, bakışları, konuşması ve güzelliğiyle beni benden almış, salak salak ekrana bakmama sebep olmuş, aslında anlatmak için güzel kelimesinin yetersiz kaldığı 90 doğumlu** modelimiz.
  • kesinlikle insan değil yada bu kişi insansa ben neyim adlandıramıyorum, bu arada bacak boyu bildiğiniz 125 cm*. şok tatlı bir bağyuan olmakla beraber kendisi 90 lıymış, oh şokoladen. kendisi 2007 best model of tukey birincisi olmasının yanında best model of world ikincisi. güzel izmirimin bir mucizesi:

http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/…2557&rid=2369
  • son olarak miss turkey 2009adayları arasında olan enteresan modelimsi.
    bıkmadan usanmadan yapılan her türlü yarışmaya katılmıştır. öyle ki artık yeterli sayıda aday bulamayan yarışmaların aday olması için kendisine teklif götürdüğünden ve maaşlı aday olduğundan şüphelenmeye başladım.
  • yanlış hatırlamıyorsam kendisi 2006 yılında deniz akkaya'nın jürisi olduğu, atv'deki model yarışmasına da katılmıştı. ve yine yanlış hatırlamıyorsam o yarışmada ikinci olmuştu.
  • miss turkey 2009'un 2. güzeli seçilen hanımefendi benim güzelden anladığımın ebru şam'la birlikte diğer kanıtı. zira yarışma öncesinde ebru birinci, senem 2. demiştim (askerlik arkadaşım olurlar isimle hitap ederim kendilerine) iddaa oynasaymışım keşke.
  • boyum var fiziğim var mankenlik hak bana diyip takriben 15 16 yaşından beri kendini o yarışmadan bu yarışmaya atıp güzelliğini tescillendiren çocuk. (90 lıymış lan).
  • 30 saniye öncesine kadar tüm kalbimle aşık olduğum fakat şu anda gelse yüzüne bile bakmayacağım kişi. #15832749
  • miss turkey 2009'da 2.liği açıklanıp yerine geçtikten sonra muhtemelen "nasıl beni birinci yapmazlar?" öfkesiyle dudaklarını yediği ekranlardan açıkça görüldü.