şükela:  tümü | bugün
  • an itibariyle trt’de alt yazıda geçen son dakika haberi. detaylar gelecek.
  • fenerbahçe'yi gereksiz bir yükten kurtarmış olan transfer.
  • emeği geçenlere yazıklar olsun dediğim çöp oğlu çöp transferdir.
  • hazırda zaten mariano ve linnes gibi iki sağlam sağ beki varken bence bonservis bile vermese gs’nin yaptığı saçma transfer. şener, mariano ve linnes’in tırnağı olamaz.
  • çok sukur kurtulduk bu vitaminsizden, gs’nin bekleri iyiyken bu transfer yerli muhabbetindendir
  • (bkz: emre taşdemir) vol2.

yerli ve tecrübeli sağ kanat alternatifi. kupa maçlarında veya sakat/cezalı durumlarında sağ hatta bu seneki gibi sakat ile cezalı rekoru kırarsak sol beki bile yedeklerken görebiliriz, mühim olan maaşı bana göre eğer uygun bir paraya oynayacaksa alınmasında sakınca yok.
  • boşa çıktığı için değil, ihtiyaç olduğu için alınmıştır. şimdilik yerli rotasyon oyuncusu beklentisiyle transfer edilmiş olsa da, önümüzdeki süreçte yeniden milli takım oyuncusu olabilir. gönül nazım sangare'yi ister ama öncelikli arayışımız sağ bek olmadığı için bütçeyi zorlamaya da gerek yoktu. yaşı uygun, kronik sakatlığı yok, milli takım oyuncu havuzunda, bonservisi elinde, e daha nolsun? fenerlilerin iteledik diye şebekelik yapmaları da komik.zira siz itelemediniz, şener sizi öteledi avanaklar. gidin şimdi sağ beke harcayacağınız parayı bulmaya çalışın.boluspor kaleci arıyormuş diye duydum, benden söylemesi.
  • fenerbahçe'yi gereksiz bir yükten kurtarmış transfer değildir. adam zaten boşa çıktı bu transfer olmasa da kurtulmuştuk. tolgay transferi zamanı bjk'ye yollasak o zaman yükten kurtarmış transfer olurdu.

yükten kurtaran transfer istiyorsanız tolgayin transferine bakın. bjk'yi maaş yükünden kurtarıp 3 milyonda ceplerine koyan bir transferdir.
  • şu tip transferlerde göt yangınının hafifletilmeye çalışılmasına bayılıyorum. ismail, tolgay, serdar ve tolga fener'e, lens beşiktaş'a, şener de gs'ye kol gibi girmiştir. hiç saçma sapan sebeplerle yumuşatmaya çalışmayın.

hadi altyapılarımız 11 kalitesinde futbolcu çıkaracak kadar iyi değil, yedek sağ bek bile mi çıkmıyor da senede 9-10 maç oynasın diye şener'e 9-10 milyon tl veriliyor. yazık günah ya.
  • galatasaraya geçmiş olsun. ilk geldiği zaman ben çok ümitliydim çünkü çok güzel şut atıyor güzel orta açıyor. ama ilk kontrolü o kadar kötü ki saç baş yolduruyor. bir yerden sonra bu adamdan bir şey olmayacağını anlıyorsunuz. bir kaç tane iyi özelliği olsa bile topu tekte kontrol etme becerisi 3.lig seviyesinde olan bir oyuncuya önlem almak çok kolay.