şükela:  tümü | bugün
  • istihbaratçıların hablemitoğlu'na ait bilgisayardaki e-posta kayıtlarını üstemesi üzerine birer kopyasını alıp saklayarak devlete güvenilmeyeceğini gösteren, eşinin otopsisi için gata tavsiyelerini es geçip sıradan bir hastanede yaptırtan ve bütün evrakları polisten önce alarak "isteyen gelsin benden kopyasını alsın, asılları bende duracak" diyen hanım.
  • şefika gaspıralı ve rusyada türk kadın hareketi adlı yapıtın hazırlanmasında eşi ile birlikte büyük emek harcamıştır.
  • ankara üniversitesi ev ekonomisi yüksekokulu öğretim üyesi doçent doktor. aynı yüksekokulun müdür yardımcılığı görevini de yürütmektedir.
  • insalcıl , değerli ,bilgili ve her daim bizlere yardımcı olan, böyle bir kaybı ve acıyı haketmeyen değerli hocam
  • add'den istifa etmiş. bu da demektir ki olanları doğru okumaya başlamış.
    tbmm başkanvekili olan kadından da kocasını öldürenlerin avukatlığına soyunanların partisinden istifa etmesini bekliyoruz.
  • tanımaktan çok mutlu olduğum değerli insan. hep çok konuştuğunu iddia ediyo, bence hiç susmamalı.
  • necip hablemitoğlu'nun ölümünün 11. yılında hissettiklerini anlattığı yazısı odatv'de yayınlanan, her satırıyla yüreğime dokunan necip hablemitoğlu'nun değerli eşidir.
  • gala dergisinden gelen röportaj teklifini facebook hesabında böyle paylaşmıştır.

"bir yaşıma daha girdim. aklıma gelmez böyle şeyler benim. ?#?galadergisi?'nin ankara temsilcisi kişisel gelişim uzmanı olduğunu söyleyen bir arkadaş beni aradı az önce. ''hocam sizinle röportaj yapmak istiyoruz'' dedi. ben de; 'buyrun tabii, uygun bir zaman belirleriz' dedim. telefonda bana uzun uzun ne önemli isimlerle, bakanlar, sanatçılar vs., röportaj yaptıklarını da anlattı. dinledim. arkasından işin aslı ortaya çıktı. bana dedi ki; ''hocam yalnız bir kuralımız var, dergiden belirli bir miktarda satın almanızı istiyoruz''. ''alırız, kaç tane'' dedim. ''100 adet almanız gerek'' deyince fiyatının 10 tl olduğunu öğrendim. ancak iş bununla bitmedi, eğer röportaj duyurumun kapaktan verilmesini istersem 2bin tl daha ödemeliymişim. içimden, '' yürü git, izansız ben o parayı ne kadar zor kazanıyorum sen biliyor musun?'' dedim. tabii içimden dedim. reklam verdirtmenin sinsi ve en sahtekar yolunu bulmuş abiler. kendisine böyle bir talebim olmadığını, benden daha önemli kişiler bulabileceklerini ve onlarla röportaj yapıp benimle zaman kaybetmemesini rica edip, üzerine teşekkürlerimi yollayıp telefonu kapattım. ayrıca hayatımda aldığım en basit ''ahlaksız teklif'' bu olsun deyip bir de kahkaha attım. adam beni proje hocalarla karıştırdı. vay sansara bak la:)"
  • şu an cnntürk 'te konuşan,
    necip hablemitoğlu'nun değerli eşi.

ahmet hakan 'dan artık zerre hazetmesem de sırf bu atatürkçü bilim adamının, güzel insanın katledilmesini işlediği için programında,
    izliyorum.

diyor ki:
    "necip, akp iktidarı başa geçtiğinde öldürüldü.
    lütfen şimdi onu siyasi malzeme yapmasın kimse...!"